כל מה שצריך לדעת על שושנה ועל טיפול בהומיאופתיה !

שושנה זה לא רק שם של פרח אדום ויפה, אלא גם שם של מחלה קשה המתבטאת בדלקת חריפה הפוגעת בשטחים נרחבים של הרגל או בכל מקום אחר בגוף, המלווה בפריחה אדומה, בצקת, כאבים עזים, חום גבוה וחולשה כללית קיצונית.

הטיפול המקובל הינו עירוי תוך וורידי של כמויות אדירות של אנטיביוטיקה למשך שלושה שבועות ברציפות בתנאי אישפוז.

הומיאופתיה, לעומת זאת, מציעה טיפול טבעי, יעיל ומהיר ע״י תיגבור כוחות של המערכת החיסונית של החולה, וכל זה ללא צורך כלל באנטיביוטיקה המזיקה ובאישפוז אפילו ליום אחד!

שושנה
מכתב למערכת

לכבוד ד"ר זמיר

לפני 4 חודשים פניתי אליך בעקבות מחלת "שושנה" אשר הופיע אצלי לפני 3 שנים לראשונה, בצורה קשה ברגל שמאל, סבלתי מכאב עז ברגל, מאודם שהתפשט עד הברך כמעט ובצקת בכל האזור טופלתי ע"י אנטיביוטיקה אך הצלקת לא נעלמה אלה נרגעה ושוב התפרצה שוב ושוב.

הופניתי אליך והתחלתי טיפולים ב15 ביוני מאז עבר ארבע חודשים ב"ה הבראתי ואני מרגיש מצוין. וגם בקשר לאקזמה שהייתה לי בכף הרגל.

לפני יומיים שוב הרגשתי כאב באותו איזור והופיעו כתמים אדומים, הפעם לא התמהמהתי לרגע ובמקום לפנות לקופ"ח ולזכות במנה גדושה למשך שבועות. הגעתי ישר אליך אתמול בערב והיום פחות מ18 שעות אני בביקורת אצלך ומאושר לבשר שהאודם ירד.

נשארו רק עקבות קלים והכאב נעלם כלא היה. סימן שהטיפול אכן היה נכון והצליח מעל ומעבר למשוער. הרגל לא התנפחה בניגוד למה שהיה במקרים הקודמים.

הדוגמא שלי אולי תוכל לשמש בעז"ה להוכחה ברורה שהרפואה שלך היא באמת רפואה אמיתית ונכונה.

בתודה

דוד תג'ר