"חדר המלח" מיועד לטיפול המסייע לסובלים ממחלות כרוניות ואלרגיות של מערכת הנשימה, כולל אסטמה.

פעולות טיהור וריפוי הריאות נדרשות לא רק לחולי אסטמה, אלא גם לאנשים, העובדים בסביבה מזוהמת באבק, חיידקים, חומרים רעילים ואף אצל מעשנים. הטיפול אפקטיבי לכל הגילאים ומומלץ מאוד לילדים. טיפול בחדר מלח משפיע חיובי מאד על ילדים ומבוגרים הסובלים מחוסר שקט וריכוז, תורם לחיזוק כללי ורענון המוח, בעיקר בקרב עובדי הייטק ושאר העוסקים בפעילות אינטלקטואלית.

שיטת הטיפול בחדר המלח אינה חדשה, היא ידועה, מפותחת ופועלת בהצלחה רבה מזה שנים רבות באירופה. מרפאות הספאלאותרפיה ממוקמות במכרות המלח הטבעיים בפולין, גרמניה, איטליה, בולגריה, הונגריה, גרמניה, רוסיה ואוקראינה.יחד עם זאת, הטיפול במרפאות המלח הטבעיות אינו זמין לקהל הרחב ויש לקחת בחשבון, שלא לכל הסובלים מומלץ לעבור לאזור אקלים אחר, השונה מאלה בהם הם חיים.

לכן התפתחה המגמה להקים "מרפאות מלח" מבלוקי מלח טבעיים באזורים מרוחקים מהמכרות.

"חדר המלח "נבנה מבלוקי מלח, אשר נכרו מעומק 300 מ´, במכרות המלח בסולוטבינו שבאוקראינה.

הגורמים העיקריים אשר בזכותם ניתן להגיע לתוצאות ריפוי מירביות:

1. מלח הינו בעל תכונה אנטיבקטריאלית . האבנים פולטות רסס דק של מלח,ברום,נתרן-כלור עוד…
האויר סטרילי, רווי ביונים שליליים ונקי מחיידקים,כתוצאה משילוב של גורמים אלה נוצר מיקרואקלים מלאכותי, זהה לתנאי האקלים במערות המלח התת-קרקעיות.

2. האוויר "בחדר המלח" מטוהר מאלרגנים, דבר המאפשר חיזוק ואיזון המערכת החיסונית של הגוף. הוכח מדעית כי מספיקה שעה ביום לנשום אויר מטוהר, רווי מלח על מנת להחזיר את המערכת החיסונית לאיזון.

3. חלקיקים ומולקולות המלח הנפלטים בחדר, חודרים עמוק לתוך הסימפונות וסופחים את הנוזלים מתוך הרירית הבצקית. הליחה הסמיכה הופכת לדלילה ונפלטת ביתר קלות. דרכי הנשימה מתרחבות, דבר המקל על הנשימה.

בדרך כלל הפגישות הינם בתדירות של פעמיים בשבוע בכל פגישה שוהה המטופל כשעה בחדר אסתטי,בישיבה על כורסת טלויזיה נוחה, באור עמום וברגיעה מוחלטת, מה שמשפיע לטובה על מצבו הפיזי והריגשי. בעזרת הטיפול במרפאה שלנו, אתם מאפשרים לגופכם לצבור אנרגיה נוספת ,הנדרשת לחיזוק ואיזון המערכת החיסונית ועמידתה בזיהומים ומחלות בדרך קלה, נעימה וללא תרופות. מומלץ בשילוב עם טיפול הומיאופתי. בקרב הילדים אחוזי ההצלחה כ- 100%

המעוניינים בפרטים נוספים יכולים לפנות
באימייל לד"ר אילן זמיר: [email protected]
או בטלפון: 072-3969449