אחת התופעות הקשות, שמתבטאת בפגיעה ברקמת המעי, היא קוליטיס, מחלה דלקתית שעלולה לגרום לתסמינים מגוונים ומגבילים ביותר. עולם הרפואה מתקשה מאוד להתמודד עם מחלות דלקתיות של מערכת העיכול והשימוש בתרופות נראה לעיתים כבעל השפעות יותר שליליות מאשר חיוביות על הגוף. אם גם אתם הובחנתם עם קוליטיס, או עם מחלת קרוהן, טיפול טבעי מהווה אפשרות אלטרנטיבית יותר יעילה עבורכם, במיוחד באמצעות הומאופתיה.

אז מה זה בעצם קוליטיס?

קוליטיס הינה סוג של מחלה אוטואימונית שבה מערכת החיסון, שאמורה להגן עלינו מפני גורמים זרים, פועלת בצורה לא נכונה, דבר שפוגע ברקמות שונות של הגוף. במקרה של קוליטיס הנזק מתמקד ברירית של המעי הגס, בחלקים שונים שלה, מה שגורם לדלקתיות ולעיתים אף להרס הרקמה. התהליך הדלקתי הכרוני של קוליטיס מאופיין בתקופות של התלקחויות (החמרה) ולאחר מכן הפוגה (רמיסיה). תסמיני המחלה הינם רבים וכוללים שלשולים, דימום מפי הטבעת, כאבי בטן, תחושת היעדר התרוקנות מלאה, הפרשות של ריר ודימום ולעיתים גם עלית חום גוף.

הטיפול הרפואי וחסרונותיו

הטיפול הרפואי במחלת הקוליטיס מיועד לריסון התהליך הדלקתי והוא כולל שימוש במגוון רחב של תרופות, כגון: ASA-5, סטרואידים ותרופות ממשפחת התיופורינים. הבעייתיות של הטיפול התרופתי היא היעדר היכולת לפתור את הבעיה מהשורש, מה גם שפגם במערכת החיסונית עשוי לגרום לתופעות לוואי באיברים אחרים בגוף. כמו כן, תופעות הלוואי של התרופות המשמשות לטיפול במחלה יכולות להיות קשות מאוד, במיוחד בטיפול מתמשך, דבר שיתבטא בין היתר בפגיעה במסת העצם, בספירת הזרע, בתפקודי הכליות והכבד, נטייה גבוהה יותר ללקות בסרטן ועוד.

במקרים קשים ביותר של קוליטיס, עם דלקת חמורה שאינה מגיבה לטיפול, עשוי המטופל גם להזדקק לניתוח כריתה של חלק מהמעי.

הטיפול הטבעי בקוליטיס ויתרונותיו

אפשרות יעילה, נוחה, שמרנים ובטיחותית, בנוסף לטיפול התרופתי ורצוי בלעדיו, היא לקבל נגד הנה טיפול טבעי באמצעות הומאופתיה וצמחי מרפא. סוג טיפול זה אינו מתערב בטיפול הרפואי שמקבלים, אלא יכול לתגבר אותו ולסייע בהחלמה מהירה ומלאה. השיטה מתבססת על תכשירים שמותאמים לכל אדם באופן אישי וכוללים בתוכם חומרים פעילים שמסוגלים להחזיר את הגוף לאיזון ולגרום לו לרפא את עצמו, כל זאת תוך כדי שיקום וחיזוק מערכת החיסונית, האחראית הבלעדית בשמירה על בריאות הגוף.

יתרונות ההומאופתיה הם היעדר תופעות לוואי וההתאמה לקשת הרחבה ביותר של מטופלים, בכל מין וגיל, לרבות נשים בהריון. אינספור אנשים ברחבי העולם כבר השתמשו באפיק טיפולי זה ופתרו את בעיית הקוליטיס שלהם. מומלץ בהחלט.

קוליטיס – המלצות

בס"ד
לכבוד ד"ר אילן זמיר
ולכל המעוניינים
שלום וברכה!

שמי נתנאל אלישע אני בן 24. רציתי להודות לך מקרב לב על מה שעשית ועל הטיפול שעזר לי כנגד כל הסיכויים ואסביר:
לפני 3 שנים בערך ללא שום מחלה ברקע או כל סיבה שנראית לעין, חל אצלי שינוי בגוף על ידי זה שאני נכנס לשירותים, במקום להוציא יציאה תקינה, כמו שהיה עד אותו יום, התחלתי להוציא דם ובלי סוף. ומאז במשך 3 שנים לא ידעתי מה זה לעשות שירותים בצורה תקינה ונורמלית!
הלכתי לקופת חולים, כמו כל אדם, משם שלחו אותי לבדיקת קולנוסקופיה שהתוצאות הראו שיש לי דלקת במעי הגס שנקרא קוליטיס ושבעצם אין תרופה שתפתור את זה אחת ולתמיד, אלא שיש איזה חוקן שצריך להכניס כל יום כדי שזה יעבור וגם באופן זמני. לא עשיתי את זה והלכתי לרופאים פרטיים, אבל כולם הפנו אותי לאותו טיפול ע״י החוקן.
עד שהכרתי אותך, ד"ר זמיר, ואתה טיפלת בי ע״י טיפות הומאופתיות לא כימיות. לקחתי את זה שבוע בלבד והכל נעלם אין זכר לסבל שסבלתי 3 שנים! פשוט פג עם טיפול פשוט וטבעי לחלוטין… כיום עברו כבר מספר חודשים שחזרתי לעצמי לחלוטין! וזאת תקופה ארוכה מאד.
רציתי לציין שכל הטיפולים הכושלים שנתנו לי עד כה, היו על בסיס תוצאה זמנית ולא טיפלו בזה מהשורש!
אשמח להעיד גם באופן אישי לכל הזקוק לטיפול היסודי והמוצלח, כפי שלמזלי, קבלתי אצלך!
בתודה והוקרה
נתנאל אלישע

נתנאל אלישע