פסוריאזיס
פסוריאזיס
טיפול בפסוריאזיס

פסוריאזיס – להשיב את איכות החיים או לרפא?

פסוריאזיס זאת מחלת עור הלא ניתנת לריפוי בשיטות הקונבנציונאליות ובמקרה הטוב מצליחים להקל על התסמינים (פריחה, קילוף מוגבר, לעיתים גרודים עד לצריבה)
יעילותו של הטיפול, באופן עקרוני, תלוי בשני גורמים: ראשית ביעילות התרופה בה משתמשים ובבטיחותה ושנית, בהתמדה ובהיענות המטופל להוראות.

טיפול בפסוריאזיס

אך יש כאן שאלה של מיליון דולר: מה הוא ביטוי האמיתי והמושלם להצלחה – שיפור זמני וחולף (!) בהרגשה ובאיכות החיים, או ריפוי מוחלט?

היות שמדובר במחלה כרונית, מטרת הטיפול, כמו בכל המחלות הכרוניות, היא להביא את המטופל לרמיסיה (למצב טוב עד העלמות הנגעים). זאת קונספציה הקונבנציונלית – הקלה (רמיסיה זה הקלה זמנית בלבד בלועזית).

הרפואה המודרנית יוצאת כל פעם עם הצהרות בומבסטיות כגון זו:

״בעשור האחרון חל מהפך וחלה התקדמות אדירה בהבנת מנגנוני ההתפתחות של המחלה. היום, ההתייחסות למחלת הפסוריאזיס היא כאל מחלה המערבת את מערכת החיסון ועל בסיס זה פותחו תרופות חדשות הנקראות "תרופות ביולוגיות", שפועלות על מערכת החיסון ומיועדות לחולים בפסוריאזיס בדרגות חומרה קשה וחומרה בינונית.״

הכל טוב ויפה, אבל כל ה״תרופות החדשות״ לא מסוגלות לגרום לאדם החולה לצאת מהסבל ובמקרה הטוב – מאפשרות לו לחיות עם המחלה מהחמרה להחמרה או מרמיסיה לרמיסיה.
להבדיל מרמה העגומה של הטיפולים הקונבנציונליים, הומיאפתיה מציגה תוצאות מדהימות באחוזים ניקרים של המקרים.

לפניכם מספר דוגמאות של תוצאות טיפול הומיאופטי בגילאים שונים.
מדובר בהצלחה מוחלטת לאורך זמן.
סוד ההצלחה – שיקום יסודי של מערכת החיסונית, אשר היחידה
שמסוגלת באמת להתגבר על התקלה (הנקראת מחלה) ולגרום לריפוי מלא, בעז״ה!

בס"ד 16.11.15
ד' כסליו התשע"ו

לכל מאן דבעי
שמי אפרת, בת 28.
במשך כחצי שנה הופיעה והתפשטה לי פריחה רחבה ומגרדת בשתי הידיים.
מדובר, בסבירות גבוהה, בפסוריאזיס.
קיבלתי מרופאת עור משחה שעזרה באופן חלקי וזמני, הפריחה חזרה מיד עם הפסקת הטיפול.
בהמלצת אחותי פניתי לדר' זמיר מלפני כחודש (19.10) והנה היום בביקור השני, יכולתי לבשר בשמחה רבה לד"ר זמיר שהתופעה נעלמה, כולל פריחה וגירודים (מתועד בצילומים לפני ואחרי).
אני תקווה שאכן הגעתי לפיתרון הבעיה בעזרת ד' יתברך ואני מודה מקרב לב לבורא עולם לדר' זמיר לאור ניסיוני הדרמטי והנפלא.

א.ו

בס"ד 12.8.14

לכב' דר' זמיר
במשך כ-5 שנים אני סובלת מפסוריאזיס כפי שהגדירו את מצבי רופאי עור, המלווה בגירודים חזקים, פריחה אדומה עם קילופים חזקים בעיקר בגפיים. שום טיפול קונבנציונאלי לא עזר לי כולל קרינת UV, טיפולים בים המלח ומשחות סטרואידים. הגעתי אליך לפני כ-3 חודשים, מיד אחרי תחילת הטיפול בטיפות צמחים ומשחה מיוחדת שלך. המצב התחיל להשתפר והיום ברצוני להודות שאני ב"ה יצאתי מזה ולא זקוקה לשום טיפול רפואי.

א.ל
ירושלים.

א.ל