סובלים מנזלת כרונית?

טיפול טבעי באמצעות הומאופתיה
הוא הדרך המומלצת ביותר ומייד תבינו למה.

מהי נזלת כרונית ומדוע היא בעייתית?

כמעט כל אדם סובל מאלרגיות שונות אך מי שסובל מנזלת כרונית, סובל מאלרגיה שעשויה להשפיע עליו לאורך ימים רבים בשנה. כאמור, נזלת זו אינה קשורה למזהמים כלשהם והיא עשויה לנבוע מרגישות לחומרים רבים אינספור שנישאים באוויר, אבקני פרחים, אבק ועוד. נזלת כרונית משפיעה על מי שסובל ממנה בצורה משמעותית, עם תסמינים של אף נוזל ודולף, תחושת גירוד בגרון, בחילות עקב טעם הנזלת, דמעות וגרד בעיניים ועוד.

הנזלת עצמה שקופה ולא נלווים לה תסמינים של חום, שיעול וכאבי שרירים, מה שמעיד על כך שאין מדובר בזיהום. הפגיעה באיכות החיים ובבריאות תלויה בדרגת החומרה של הביטוי שלה – מאי נוחות בלבד ועד היווצרות פוליפים באף, חסימת ניקוז חלל הסינוסים, התפתחות דלקות, החרפת תסמיני אסטמה (אם קיימת), קשיי שינה, הפרעות ריכוז, חרדה, דיכאון ופגיעה בביטחון העצמי.

הטיפול הרפואי בנזלת כרונית

הבעיה עם טיפול הרפואי היא לא רק בכך שהוכח שאינו יעיל דיו אלא גם כזה שעשוי לגרום להתפתחות תופעות לוואי בלתי רצויות כתוצאה מהשימוש בתרופות. כמו כן, במידה ומדובר בנזלת כרונית אצל אישה בהריון, ניתן רק לספק טיפול תומך (תרופות נגד כאב בעיקר) שכן השימוש בתרופות שתוארו לעיל הינו בעייתי ביותר הן עבור האישה והן עבור העובר.

טיפול הומאופתי טבעי הוא הדרך

אם אתם סובלים מתסמינים קשים של נזלת כרונית טיפול טבעי באמצעות הומאופתיה הוא הדבר שאתם צריכים לנסות. טיפולי ההומאופתיה מתאימים במיוחד לטיפול באלרגיות והם מבצעים סוג של ״טיפול שורש״ ממוקד למקור שגורם להופעת הנזלת הכרונית ומסוגלים להחזיר את הגוף לאיזון מלא תוך פרק זמן קצר ביותר.

התכשירים ההומאופתיים אינם נחשבים לתרופות, כך שהם אינם גורמים לתופעות לוואי או תלות כלשהי ובטוחים לשימוש גם בקרב נשים בהריון. זוהי הדרך הטובה ביותר עבורכם להיפטר מנזלת כרונית ולשפר את איכות חייכם בצורה משמעותית. כדאי לכם לנסות.

המלצות המטופלים

לכבוד ד״ר אילן זמיר!

שמי נדב ס. בן 15, גר באשקלון.
כשהיתי בן 3, היתה לי אסטמת ילדים. אבי החליט לטפל אצל ד״ר זמיר וב״ה, לאחר מספר טיפולים, האסטמה נחלשה לעט לעט עד שנעלמה לחלוטין! באותו הזמן אבי שסבל מצינון כרוני (נזלת תמידית), טופל אף הוא אצל ד״ר זמיר ולאחר מספר טיפולים הנזלת שלו נחלשה ולאחר מכן נעלמה לחלוטין.
לאחרונה אני (לאחר כ-12 שנה שטופלתי באסטמה), התחלתי לסבול גם מצינון כרוני קבוע בדומה למה שהיה אצל אבי בעבר.
וכיום, לאחר טיפול הומאופתי וסידרת טיפולים בחדר מלח, ב״ה יש לי שיפור מדהים – הנזלת נעלמה והאף יבש!
תודה רבה לך, ד״ר זמיר.

נדב ס.