מידע והצעת טיפול למחלת אסטמה בכל הגילאים

כמו בכל תחומי העשייה – גם ברפואה, הצלחת הרופא או השיטה נמדדת
בשטח, דהינו – בריפוי מוצלח וסופי של החולים. אי-לכך בחרנו להציג מספר קטן של מכתבי תודה וברכות של החולים (מכתבים בודדים מבין מאות רבות) אשר מצאו אצלינו פתרון לבעייה קשה ומסובכת הנקראת מחלת אסטמה. תסמיני המחלה ידועים במיוחד לאלה הסובלים ממנה, והם רבים מאד! מדובר בקשיי נשימה טורדניים ומפחידים, בשיעולים יבשים או מלאי ליחה, בציפצופים בכל נדימה ונשימה, בחוסר יכולת לבצע מאמץ אפילו קל ביותר, ללא הופעת קשיי נשימה הדורשים שימוש במשאפים ואף פניה בהולה לטיפול חירום בבית חולים …

לאור חוסר מוחלט ומביש של יכולת ריפוי יסודי וסופי של המחלה מצד כל גורם רפואי קונבנציונלי בעולם, ועקב מצב מיוחד הנוצר בעקבות התפשטות עולמית של מחלת קורונה, קבלתי החלטה להנגיש טיפול הומאופתי לחולי אטמה מרחוק. מדובר בסידרת טיפולים המבוססים על גישה של הרפואה העממתי עתיקן ימין בשילוב המנצח עם הומאופתיה.

כל המעוניין מתבקש לשלוח למייל שלי רשימת הסימפטומים ותרופות שהוא נאלץ להשתמש בהן לאחרונה. לאחר עיון בפרטים, אעביר לו הצעות טיפול משולב לתקופה של כשלושה שבועות. בתום תקופה זאת כל מטופל יהעביר אלי דווח התקדמות על מנת שאוכל לקבל החלטה בנוגע להמשך הטיפול. עלות כל מפגש וירטואלי זה 250₪ כולל מע״מ (במקום 500₪ עבור פגישה אישית). כאן אני מצרף מכתבים בודדים מתוך רבים, אודות תוצאות ריפוי מוצלח ויסודי של המחלה.

מכתב מחגית גדליה, ת"א

פורסם בתאריך Mar 8, 2010

לכבוד
ד"ר א. זמיר, רופא הומאופט

ברצוני להודות לך מעומק ליבי על טיפולך המוצלח בבעיה הקשה הנקראת מחלת אסטמה, אשר הסתבכתי איתה בשנה האחרונה, לאחר שהתקררתי והגעתי עד קוצר נשימה קשה וחריף שהצריך פניה למגן דויד אדום.
הרופא בקופ"ח נתן לי זריקות קורטיזון ומשאפים: ונטולין, ארוונט ובודיקרט – וגם קורטיזון.
כל הטיפול המאסיבי הזה לא הועיל, מצבי רק החמיר ונוספו גם שיעולים טורדניים בלתי פוסקים, הרגשתי חסרת אונים וסבלתי מאוד. התחלתי את הטיפול הומאופתי אצלך ותוך חודש חלה הטבה ניכרת ולאחר שלושה חודשים סיימתי את סדרת הטיפולים המלאה בהצלחה מוחלטת. והיום בביקורת אצלך – שבעה חודשים מתחילת הטיפול, אני ממשיכה להרגיש מצויין ומתפקדת בצורה תקינה לחלוטין. ברצוני לצטט סיכום מאישור רפואי של מומחה לריאות – ד"ר יוסף פורן: "תיפקודי ריאות בגדר הנורמה, אין צורך להמשיך בטיפול".

בתודה ואשמח להמליץ בחום לכל המעוניין.
חגית גדליה
ת"א

מכתב מרמי בן עטיה, בני ברק
פורסם בתאריך May 9, 2010

לכבוד ד"ר זמיר שמי רמי בן עטיה, בן 21, חייל בסדיר. מאז שאני מכיר את עצמי, סבלתי ממחלת האסטמה. טופלתי בכל סוגי התרופות, כולל קורטיזון, גם בזריקות. היו מצבים בהם הוזקקתי לטיפולי חירום בחדרי מיון ובמקרים הגרועים יותר אף אושפזתי לתקופות של חצי שנה בבתי חולים. הופנתי אליך בהמלצות חמות על-ידי חברה של אחותי אשר טופלה אצלך במחלת האסטמה. קשה היה לי להאמין שיש אפשרות להתרפא ממחלה קשה זו וכל התופעות הנלוות לה ללא תרופות ואשפוזים, שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיי, אפילו כל מאמץ קטן ביותר היה קשה עלי. גם בתקופת שירותי הסדיר אושפזתי לפחות 15 פעם עם התקפים קשים (הפרופיל הצבאי שלי 45 בסעיף אסטמה). היום אני מסיים סדרת טיפולים הומיאופתים של כשלושה חודשים בהם טופלתי אצלך, ד"ר זמיר, הבראתי לחלוטין, ב"ה, מתפקד 100%, לא מוגבל בשום דבר, בלי שום תרופות ומאושר עד השמיים! אשמח להביא דבר הצלחת הטיפול לידיעת הציבור ובעיקר לחולי האסטמה.

רמי בן עטיה
בני ברק

בס״ד

אנו, משפחת קטנוב, מכירים את ד״ר זמיר מלפני

כ-23 שנה, כאשר הגענו אליו לראשונה עם שני ילדים ובעלי, אשר כולם סבלו קשה ממחלת אסטמה על רקע תורשתי.

מדובר בהתקפי קוצר נשימה, שיעולים עם הליחה, דלקות ריאותחוזרות ונשנות אשר טופלו באנטיביוטיקה והמון סוגי סטרואידיםכולל במשאפים. דבר לא עזר ולא פתר את הבעיה…

בעלי סבל במיחד מליחות עם מוגלה שהטרידו אותו ללא הפסקה!

בשנת 1996 הגענו עם המלצות חמות לד״ר זמיר.

טיפול שלו היה יעיל ביותר ולא לקח הרבה זמן עד שאצל כולם סימני אסטמה וכל הסיבוכים הקשים נעלמו כלא היו – לצמיתות, ב״ה!

אנו, כל המשפחה, מודים לה׳ ולד״ר זמיר, שליחו הנאמן, בעל נסיון וידע מקצועי בחסד עליון שלא מוציאים היום רופאים כאלה!

בהמלצות חמות! ממש מצווה לפרסם!

אשמח להעיד באופן אישי.

קטנוב בת שבע

טל: 053-2304218