סובלים מאסטמה

כך תכריעו. כיום, בעידן של שפע, גם בתחום הרפואה והבריאות יש לנו מגוון אופציות ואלטרנטיבות. אם אתם סובלים מאסטמה ומחפשים דרך טיפול באסטמה, אם נפלאותיה של הרפואה האלטרנטיבית קורצות לכם מצד אחד, אבל אם אתם מכירים בעיקר את הטיפול הקונבנציונאלי מצד שני, ואם אתם מעל לכל מרגישים מבולבלים- הנה כמה דרכים שיעזרו לכם לקבל סוף סוף החלטה.

טיפול באסטמה

ידע הוא כוח, כדי לקבל את ההחלטות הנכונות לנו בחיים, במיוחד כשמדובר בתחום הבריאות שהוא מתחומי החיים החשובים ביותר עבורינו, אנחנו חיביים מידע. שיהיה כמה שיותר מידע, שיהיה אמין, כך שנרגיש שיש בידינו מספיק אינפורמציה כדי לשקול יתרונות מול חסרונות ולהבין מה הכי נכון לנו. זה אומר בפועל, שעליכם לקרוא עוד ועוד על טיפול קונבנציונאלי באסטמה ועל טיפול באסטמה בשיטה ההומיאופתית, להבין את ההבדלים בין שתי האופציות, ולדעת מה כולל כל אחד מסוגי הטיפולים. הדרך היעילה והזריזה ביותר להפיק מידע בעניין זה היא שימוש ברשת האינטרנט.

עצה של מומחה שווה זהב

גם כאשר יהיה לכם מספיק ידע, רצוי להתייעץ עם מומחה. המידע ברשת האנטרנט הוא במקרים רבים מהימן, זאת בהנחה שמחפשים מידע שעומד מאחוריו גוף מוכר או ארגון בעל שם, אבל תמיד טוב להיפגש עם רופא או מטפל הומיאופתי פנים מול פנים ולהפנות אליהם את כל השאלות הבוערות לכם. הציגו בפניהם את ההתלבטות שלכם ונסו לשמוע מהם מה דעתם.

מדברים עם חברים

אם יש לכם מעגל חברים רחב, עליו נמנים מטופלי אסטמה שעברו טיפול קונבנציונאלי וגם כאלה שחוו טיפול באסטמה בשיטה ההומיאופתית, שווה להתייעץ גם איתם. כבודם של המומחים הרפואיים במקומם מונח, אבל שיחה עם מטופל שעבר טיפול באסטמה תספק לכם עדות ישירה על אופי הטיפול ועל מה שצפוי לכם במסגרת הדרך הטיפולית בה תבחרו. כמו כן, למומחה איתו תתייעצו ישנו אינטרס לגרום לכם לבחור בדרך אותה הוא מייצג. גם אם הוא הגון וישר, הוא מגיע ממקום לא נייטרלי, של אמונה מלאה בדרך שלו. זאת הסיבה, ששיחה עם מטופל תספק לכם תובנות שיש בהן פחות הטייה.

הקול הפנימי יודע

הקשיבו לקול הפנימי שלכם. מידע הוא חשוב ובחירות רציונאליות גם הן חשובות, אבל בסופו של דבר, יש לנו גם ידיעה פנימית בלתי רציונאלית לגבי מה הכי נכון לנו, כזו שמבוססת על אינטואיציה. נסו להתחבר לידיעה הזו וללכת על פיה.