הסרת נקודות חן

דף הבית/הסרת נקודות חן
הסרת נקודות חן 2017-04-18T14:31:40+00:00

בעידן של הצפת מידע, המודעות לחשיבות הטיפול בנקודות חן בעייתיות הולכת וגוברת. על אף שבעבר נקודות חן נחשבו בעיקר לפגם אסתטי, שעלול לפגוע במראה החיצוני, כיום ידוע לכל כי נקודות חן מסוגים מסויימים יכולות להיות כר פורה להתפתחותו של סרטן, במיוחד בקרב נשים, כשאר הסיכון הוא רב יותר עבור נשים מעל לגיל 50.

אם יש לכם נקודת חן חשודה, אם אתם מתלבטים האם להסירה או לא ובאיזו שיטה, קבלו את כל המידע הדרוש על הסרת נקודות חן אצל ד"ר אילן זמיר, באמצעות תכשיר רפואי ייחודי שמייתר את הצורך בפעולה כירורגית פולשנית.

להסיר או לא להסיר. זאת השאלה!

נקודות חן גדולות ולא נעימות למראה במיקום מרכזי בגוף, שהוא גלוי לעיניי הסביבה, הן לא חוויה נעימה. הרי אנחנו כולנו יצורים חברתיים, בעלי צורך להרגיש שייכים, וכאשר יש לנו פגם במראה החצוני, שהופך את המראה שלנו ללא שגרתי, התגובות, ההערות והשאלות ימהרו להגיע. אנחנו, כתוצאה מהתגובות, נרגיש חוסר ביטחון, ואנחנו עשויים אף להתחיל לחשוב פעמיים לפני מפגש חברתי ולהשקיע לא מעט מאמצים כדי לנסות להסתיר את הפגם האסתטי הלא יפה.

במקביל לאספקט הוויזואלי, נקודות חן בפנים, נקודות חן אדומות או נקודות חן יוצאות דופן בגודלן או בצורתן עלולות, אם לא יוסרו בזמן, לאיים על בריאותנו. נקודות חן שמתפתחות עם השנים לכדי צורה שונה מהנורמה יכולות להפוך למלנומה, שהיא סוג של סרטן עור ממאיר ומסוכן. מאחר שאף אחד מאיתנו לא רוצה להתפשר על הבריאות שלו, לטיפול בבעייה ישנה חשיבות מכרעת. העניין הוא, שהשיטה הקונבנציונאלית

להסרת נקודות חן ממאירות כרוכה במקרים רבים בהליך כירורגי עם תפרים, היות שהיא מחייבת גם הסרה של חלקי העור שמסביב לנקודות החן, כדי לוודא שלא יוותרו תאים סרטניים באזור.

ככל הליך ניתוחי, גם הורדת נקודות חן בשיטה הקונבנציונאלית טומנת בחובה סיכונים. מעבר לכך, כמו כל ניתוח, פעולה זו יכולה גם להותיר עקבות על העור בדמות צלקת, כך שהפגם האסתטי שרצינו מלכתחילה להיפטר ממנו, יצור פגם אסתטי חדש, אומנם זעיר יותר במימדיו, אך בכל זאת בלתי מבוטל. התוצאה היא, שבשל הסיכונים המתוארים, רבים נמנעים מלפנות לטיפול, ובדיוק כמו פצע שאינו מחוטא ומטופל כראוי מן הרגע שבו הוא נוצר, כך נקודת חן בעייתית שאיננה מטופלת עלולה להתפתח לכדי סכנה בריאותית חמורה הרבה יותר.

הסרת נקודות חן אצל ד"ר אילן זמיר – כך זה עובד

הבשורה הטובה היא שיש פתרון אחר, כזה שיאפשר לכם גם להסיר את נקודת החן וגם להימנע מהתהליך כירורגי פולשני, שכאמור חסרונותיו הם ברורים. באמצעות התכשיר הרפואי הייחודי שפיתח ד"ר זמיר להסרת גידולי עור, בפרט נקודות חן, תוכלו להיפטר מהפגם האסתטי והבריאותי הלא רצוי זאת מבלי שתצטרכו לעבור חיתוך של

העור במסגרת ניתוח, ולהסתכן בהישארותה של צלקת. התכשיר הוא תמיסה שפועלת על עיקרון של ספיחת הנוזלים הקיימים בתאים הנגועים, תהליך המאפשר ייבוש שלהם והצטמקותם, עד לכדי התנתקותה הטבעית של נקודת החן מהעור, מבלי שיישארו צלקות או עקבות כלשהן.

 
להזמנת תור - לחצו כאן

להזמנת תור
התקשרו:

1700-55-16-55
02-6537575
02-6537578

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס
ד"ר אילן זמיר