הסרת כתם לידה אצל ד"ר זמיר ללא כאבים וצלקות

דף הבית/הסרת כתם לידה אצל ד"ר זמיר ללא כאבים וצלקות
הסרת כתם לידה אצל ד"ר זמיר ללא כאבים וצלקות 2017-04-13T18:29:48+00:00

יש לכם כבר שנים כתם לידה שמציק לכם, ואתם מאוד רוצים להיפטר ממנו? לא בא לכם לעבור הליך רפואי שגרתי שכולל התערבות כירורגית שיש בה סיכונים ושברוב המקרים גם כרוכה בהישארות צלקות מכוערות? הסרת כתם לידה אצל ד"ר זמיר זה בדיוק מה שאתם צריכים. כל מה שתרצו לדעת בפנים.

כשכתם הלידה מתחיל להפריע לשגרת החיים שלי

נכון, אנחנו נולדים איתו, והוא במידה רבה חלק מאיתנו, גדלנו איתו, אולי אפילו קצת התרגלנו אליו, אבל כתם לידה גדול, בולט, במיקום שחשוף לעיניי כל ושקשה להסתיר יכול להפוך למטרד של ממש כשאנחנו מתבגרים ומפתחים קצת יותר מודעות לעצמינו. הצבע שלו קצת הזוי, הוא תופס חלק גדול או קטן מהשטח של העור, הוא בולט ונמאס לנו לעשות שמיניות באוויר כדי להסתיר אותו. אז נכון שבחורף זה קצת יותר קל, אבל בעונות החמות יותר, אנחנו צריכים לחשוב פעמיים לפני שאנחנו לובשים מכנסיים קצרים, כשאנחנו מצטרפים לחברים לנסיעה לים אנחנו לא כל כך מהר חושפים את הגוף שלנו (רק עם חברים שמכירים אותנו ושאנחנו מרגישים איתם הכי בנוח שיש) וכשאנחנו מתחילים קשר זוגי חדש "כתם הלידה" תמיד הופך לסוגייה מביכה שהופכת לנו את הבטן. אבל למה להתפשר כל כך על איכות החיים כשהפתרון הוא כל כך פשוט? כך תוכלו להסיר את כתם הלידה בלי סיבוכים, עקבות וצלקות.

שיטה ייחודית שפיתח ד"ר זמיר להסרת כתם לידה ללא חיתוך, כאבים וצלקות

ד"ר אילן זמיר, הומאופת מוביל בישראל, המתמחה בהסרת נגעי עור בצורה טבעית ולא פולשנית פיתח שיטה מיוחדת להסרת נגעי העור באופן ספונטני ופשוט. השיטה מבוססת על תכשיר מיוחד המאפשר להסיר גידולי עור בכלל וכתמי לידה בפרט בלי לחתוך את העור, והמשמעות היא ללא כאבים וללא צלקות שמותירות חותם כל החיים. התכשיר מבוסס למעשה על תמיסה שפועלת על עקרון של ספיחת נוזלים מן הנגע. ספיחת הנוזלים מביאה להתייבשותו של הנגע, שמצטמצם באופן הדרגתי עד לכדי נשירה מוחלטת. היות שהנשירה נעשית באופן טבעי וספונטני ללא חיתוך, עור חדש צומח במקום שעובר איחוי מוחלט בלי להותיר צלקות.

אז אם אתם רוצים להשיב לעצמיכם את איכות החיים, שנפגעה במידה רבה בגלל כתם הלידה, שמפריע לכם ואף פוגע בביטחון העצמי, צרו בהקדם קשר עם ד"ר זמיר, ותוכלו אף ליהנות מפגישת אבחון ראשונית ללא תשלום.

 
להזמנת תור - לחצו כאן

להזמנת תור
התקשרו:

1700-55-16-55
02-6537575
02-6537578

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס
ד"ר אילן זמיר