בס"ד
18 בינואר 2016

הכל התחיל לפני 9 שנים, התחלתי להרגיש לא טוב, כאבי בטן חריפים וחזקים יחד עם שלשולים דמיים הקאות וסחרחורות. לאחר בדיקות דם, CT ,MRI ו-קולונוסקופיה, איששו את הכל, יש לך כוליטיס (דלקת מעיים במעי הגס) חשבתי כמו שלהרבה מחלות יש תרופה בוודאי גם לכוליטיס יש תרופה ,אך הרופא אמר: "זו מחלה כרונית עדין לא מצאו דרך ריפוי רק כדורים "קוסמטיים" – "חיים עם כוליטיס". באותו רגע חשך עלי עולמי!! לא אלאה אתכם מה עבר עלי בשנים האלו, אשפוזים חוזרים ונשנים, קבלת עירויי מנות דם (אין ספיגה טובה במעי). היה חוסר בברזל וויטמינים חשובים, קבלתי בנוסף כאבי פרקים ותשישות רבה. עקב צורך תדיר להשתמש בשירותים, לפני כל יציאה מהבית הייתי בודק איפה יש שירותים בסביבה. אגב עקב המורכבות של הרבה תסמינים שפיתחתי ובראשם פיסטולה – קרע וכאבים אדירים ליד פי הטבעת – נותחתי. הוחלט שאני דומה יותר לחולה קרוהן. ניסיתי בשנים אילו תרופות קונבנציונליות, סטרואידים למכביר-בכל אשפוז קרוב ל-80-100 מ"ג. בין לבין הלכתי לכל מיני יועצים ומרפאים כאלה ואחרים, תרופות טבעיות ואחרות, דיאטות שונות ומשונות ,הוזלתי דמים רבים (תרתי משמע) ולמרות כל זה עדיין ההטבה בוששה מלבוא, כבר לא ציפיתי שאתרפא כלל. הייתי מעדיף לא לאכול, הייתי מבולבל מתוסכל ואף מצבי הרוח משתנים אבל…. לאחרונה פתאום החלו כאבי פרקים ברמה לא רגילה, ברך ימין התנפחה, לא יכולתי לזוז .שכבתי במיטה ורק לשירותים הלכתי (תחשבו על חולה קרוהן שיש לו צורך לרוץ להתפנות אך הוא סובל מדלקת פרקים ברגלים!?) אח"כ ברך שמאל, כף הרגל ימין, שמאל וקרסוליים, 4 מפרקים בב"א. זהו הגיעו מים עד נפש ,פה הגיע שלב מכריע. כמה מבני המשפחה ספרו לי על מרפאתו של ד"ר אילן זמיר בי-ם, הוא בעל שם וניסיון. אני שבעתי מרופאים ותרופות, הייתי על סף יאוש והבנה שכנראה נגזר שלא אצא מזה! החלטתי בלית ברירה עם המון חשש ללכת לד"ר זמיר ,הייתי מאד סקפטי, התקשרתי לד"ר, הוא ענה בנעימות, שאל את שאלותיו ואמר :"בא נדבר" במפגש הראשון בתאריך 18.10.15 ישבנו אני ואשתי לפניו ופירטנו על המחלה, הקשיים ,התרופות שכבר לקחתי וכל הבעיות שנלוות וכ"ו. אז ד"ר זמיר אמר:" עכשיו נתחיל לטפל במחלה עצמה" הוא שואל, אני עונה ואז רושם לי טיפות וכדורים מבית מרקחת (ודואג לברר עם הרוקח שהתרופות נמצאות במלאי) ועוד טיפולים לעשות בבית, ולבסוף הוסיף: "תשמע מעל הכל אתה ואני צריכים זכויות תתפלל ואני אתפלל" הרגשתי הייתה טובה, קודם כל ד"ר אנושי, שנית, ד"ר מקצועי, יודע שיטות שונות ומגוונות ברפואה ההומאופתית, מתעניין בשלומי ונותן עצות לטיפול יעיל. קבלתי גם אבחון וטיפול בשיטת תדרים ע״י יבגני ולאחר כחודש התחלתי להרגיש הטבה משמעותית בבטן היציאות ירדו ל-4/5 ביום, התכיפות פחתה בצורה משמעותית, בד"כ ללא דם וב"ה מצב זה נמשך כבר קרוב לחודשיים. עדיין אני מטופל במרפאתו לזריקות ולמעקב להמשך טיפול והמלצות ואני מאמין ומקווה בעז"ה בורא רפואות שאצא ממחלה זו לתמיד והיא תמחה מזכורני כל מה שאני כותב הוא באחריותי ועל דעתי מתוך הכרת הטוב לד״ר זמיר וליבגני המומחה לרפואת תדרים למקום שאני נמצא בו כרגע וכל מי שחווה מחלה נוראית (IBD) זו ומעוניין להיפטר ממנה (אפילו שאתה רק בהתחלה אל תחכה ותסבול) מוזמן לפנות למרפאתם.
בברכת "והסירותי מחלה מקרבך"
נחמיה ח.

14 במאי 2016
עברו 5 חודשים!

היית שליח נאמן ועודך מחזיק בזה ה' יתן לך הצלחה בכל הענינים ברו"ג . לגבי ברכת הגומל אמר לי ת"ח גדול שיש לחכות לריפוי מלא בכ"א אמר לי להגיד פרק תהלים קג וקיא על כל התקדמות שזה הלל פרטי.אני בטוח שה' אוהב אותך שהרי מזכין ע"י זכאי… ועוד-נתנה לרופא רשות לרפאות ודווקא איפה שאחרים נכשלו אתה הצלחת!!!!
תודתי היא בשם כל משפחתי שפתאום יש להם אבא ובעל מתפקד בסייעתא דשמיא מיוחדת.
בהערכה מרובה!
נחמיה.

נחמיה ח.

בס״ד

15.8.2017

לכבוד ד"ר אילן זמיר

השלום והברכה עד בלי די!

אומרים שלרופא גדול שולחים מלאך גדול וכשמדובר בדוקטור זמיר, כנראה שמשמים זיכו אותך שאתה בעצמך תהיה המלאך הגדול!

ברצוני לפרט: מדובר בסבל מתמשך – במשך למעלה משנה אני סבלתי קשה בדלקת במעיים בשם קרוהן.

רופאת משפחה לא הצליחה לעזור לי עד שנשלחתי לרופא מומחה בכיר בשערי צדק (רופא מנתח) שגם הוא ניסה כמה אפשרויות ולא הצליח.

לאחר מכן נאמר לי ע"י הרופאים שיצא תרופה חדשה שניתנת דרך ערוי בווריד שהשווי שלה לקופה 17.000 ש"ח!

קיבלתי את הערוי ולאחר שלושה חודשים שוב הכל חזר, ושוב קיבלתי את הערוי, ולאחר שלושה חודשים שוב הכל חזר…

הרופא הבכיר בשערי צדק אמר לי שזה מאוד נדיר שדלקת כזו ״קטנה״ אינו מצליח לרפאות.

יאמר לזכותו שאמר לי שאינו יודע מה לעשות ואולי תנסה רופא אחר.

אבי אמר לי ששמע על ד"ר זמיר שמטפל בדבר זה.

ד"ר זמיר קיבל אותנו בצורה מאוד רגועה ואמר לנו שהבעיה ברפואה רגילה שהם מרפאים כמו תפר על תפר ולא את שורש הבעיה.

הבעיה בדלקת זו שהיתי צריכה ללכת להתפנות לפחות 10 פעמים ביום עם דימום.

יש לציין שבתוך שבוע מתחילת הטיפול אצל ד״ר זמיר, כבר

נפסק הדימום וכן הצורך ללכת להתפנות כל רגע, מה שאפשר לי ללכת למרחב בלי לחשוש.

אספר לכם סיפור אישי: ד"ר זמיר יצא לחופשה, כמו כל משפחה שיוצאת בזמנים אלו לחופשה,

אלא שהחופשה של ד"ר זמיר היא חופשה של ערכים – הוא נסע לצפון לקברות צדיקים וטרח להתקשר משם ולשאול מה שם אמא שלי כיון שברצונו להתפלל על החולים שבהם מטפל!

הרי זאת דוגמא למופת שזכתה בהערכה רבה ממני.

יש לציין שבמשך הזמן שטופלתי בקופת חולים נשלחתי לדיאטנית ולא יכולתי לעמוד בתנאים שלה,

היא אמרה לי שאיני יכולה לאכול כל דבר שיש בו קליפה וכן גם לשתות כל מיני משקאות. וכשנפגשתי עם ד"ר זמיר הוא אמר לי שהכל מותר!

אין בפי מילים כיצד להודות. בהמשך למכתבי ובסיכומו של דבר עלי לבשר על הצלחה מלאה בטיפול בבעיה החמורה הזאת שנקראת מחלת קרוהן.

ברוך ה' אין לי בעיות לא בדימום ולא התכווצויות. סוף סוף עליתי במשקל לאחר ירידה מתמדת.

היתה לי בעיה חמורה נוספת, נפשית ורגשית עם מחשבה שלמחלה זאת אין ריפוי, דבר שגרם לי לצער וסבל רב פיזי ונפשי.

והינה – ההצלחה כה מדהימה הביאה לי, סוף סוף, אושר ושמחה!

בהערכה רבה

צופיה צ.

נ.ב

כאן ד״ר זמיר.

ב-28.06.2020 (כמעט שלוש שנים ממכתב המקורי), דברתי בטלפון עם אביה של צופיה, מנחם.

מאז, כפי ששמעתי מפיו, הבת, ב״ה בריאה לחלוטין, התחתנה לפני יותר משנתיים, נולדה לה בת (כיום היא בת שנה ושלושה חודשים).

שאלתי את אבא אם הוא יסכים למסור מספר טלפון שלו למעוניינים בבירור פרטים.

הוא אמר שישמח לדבר עם כל פונה.

מס׳ טלפון של האב המאושר ניתן לקבל במרפאה:

02-6537575

צופיה צ.
מכתב תודה
מכתב תודה - ד"ר אילן זמיר