בס"ד
לכבוד דר' אילן זמיר היקר!
בתאריך 29.3.16 התחלנו עם הבת שלנו טיפול אצלך לאחר הרבה ייסורים וסבל שסבלנו מגיל 3-4. ועכשיו אני כותבת ממה ביתי סבלה: חוסר שמחה, כפייתיות, מחשבות סרק, ללא קשב וריכוז, חוסר תאבון, עצבנות יתר, פצעים. היתה מטופלת בכדורים פסיכיאטריים אך שום דבר לא עזר.
אצל דר' זמיר קרה נס!!! תוך חודש אחד, הכל התהפך לטובה, התחילה לאכול טוב לדבר עם הסובבים אותה, לישון טוב בלילות נהייתה מהמוצלחות בחברה.
שדר' זמיר שליטא יאריך ימים ושנים טובות ויוכל להמשיך להיות שליח טוב מבורא עולם! אפילו אם הייתי משלמת 100,000$ לא היינו מגיעים לתוצאות האלה! ישלם ה' שכר פעולתך! תודה רבה ומזמור לתודה לבורא עולם שמצאתי שליח טוב שכזה,כמו דר' זמיר. מי שלא מנסה טיפול אצל דר' זמיר עדין לא מצא את היהלום לטיפול נפשי, לא יאומן כי יסופר. נסו והווכחו! בהצלחה רבה!
הטיפול היה מאוד קל וטוב מאת. אמא שנושעה

ד.ק

בס"ד 25/10/16
לכבוד דר' אילן זמיר.
שמי אפרים בן 21, מגיל 16 התחלתי להרגיש דאגות הקשורות עם מחשבות כפיתיות, כאילו חברים בישיבה ואנשים מסביבי רוצים להזיק לי, לא נותנים לי לאכול עושים פרצופים מעליבים, אותו דבר חשבתי גם על הראש ישיבה.
הופנתי לרופא פסיכיאטריה, קיבלתי ממנו תרופות ריספרדל, ודיקנט וגם כל חודש קיבלתי זריקת הלידול, אך למרות זאת הופיעו אצלי התפרצויות זעם, שברתי דברים ואז אושפזתי בבית חולים לחולי נפש שאול למשך שנה. ואחר כך שוב פעם קיבלתי כמויות יותר גדולות של כדורים עד שהועברתי להוסטל בבית במושבה. אבדתי כל תקווה שהבריא.
לפני 7 חודשים הגעתי אליך, טיפלת בי בצורה מקצועית ויעילה והנה היום אני מדווח בסיפוק רב שיצאתי ברוך ה' מהמחלה.

בהמלצות חמות.

אפרים ד.

בס"ד 6.11.16

לכב' דר' אילן זמיר
שלום רב!

הנני כבן 28, גר בירושלים, במשך תקופת מה היו לי בעיות בריכוז וגם לא יכולתי לתפקד כראוי ביום יום. לא היה לי מצב רוח כתוצאה מזה, והדבר השפיע על חיי בצורה ניכרת.
אך לא ממש עזר לי בצורה מספקת..
במשך תקופה טופלתי בכדורים קונבנציונליים, כמו: דפאלפט וולפורל אך לא ממש עזר לי בצורה מספקת.
באותה תקופת הטיפול, שלא ראיתי שיפור, הגעתי לדר' אילן זמיר היקר, אשר נתן לי 2 סוגי כדורים הומאופטיים ובמקביל הורדתי את המינון של הכדורים הנ"ל, אשר פגעו בערנות שלי ועוד.
הטיפול ההומאופתי סייע לי מאוד עד כדי שיפור מלא והיעלמות של התופעות שהיו לי, וחזרה לתפקוד הרגיל.
אבחנת הרופאים היתה מניה דיפרסיה, כי מצבי הרוח שלי היו עולים ויורדים עד כדי מצב קיצון.
כיום אני בריא לחלוטין ללא תופעות חריגות. כל הסימפטומים שהיו נעלמו לגמרי ואני מתפקד באופן מלא ונושא בתפקיד אחראי, ללא כל בעיה.
אני ממליץ בחום רב על השיטה של דר' זמיר ועל דרך הטיפול שלו, בכך הוא מציל אנשים מטיפולים מזיקים ולא יעילים ומשפר את אורח החיים בצורה נפלאה. מקווה שכשם שנעזרתי בדר' זמיר, כמו רבים אחרים, כך ימשיכו להיעזר אחרים, באמצעות שיטה נפלאה זו. אני יצאתי מאפילה לאורה ממש, לא ראיתי דרך לצאת מהבעיה דרך הטיפול התרופתי הרגיל, והנה בזכות הטיפול של דר' זמיר, הבעיות נעלמו לגמרי ברוך ה'.

בהמלצות חמות!
תודה לדר' זמיר
שליחו הטוב של בורא עולם
ולרופא כל בשר!!!

א.מ

בס"ד
לכל מאן דבעי
אני אישה בגיל 49, מגיל צעיר סבלתי ממצבי חרדה ודיכאון קשים בעקבות לידה. כל הזמן ליוו אותי מחשבות כפייתיות שאני, ח"ו הולכת למות, בצירוף של דפיקות לב מהירות, תחושת חנק, בכי, אפאטיות לתקופות מסוימות.
לא הייתי מסוגלת לתפקד בבית. מידי פעם הייתי מקבלת גם התקפי מגרנות וסחרחורות.
וכל זה עד לפני כשנה וחצי כשפניתי בהמלצות חמות של מטופלים על ההומיאופט דר' אילן זמיר. קיבלתי טיפול הומיאופטי מקצועי ומועיל מאוד, על צד היחס האנושי והתומך. לקחתי טיפות 3 פעמים ביום וזריקות הומאופתיות מידי פעם.
כיום חזרתי (כבר מאז שנה וחצי) לתפקוד מלא, מרגישה מצוין, חיתנתי בת בשעה טובה ומודה לבורא עולם ולשליחו הנאמן דר' אילן זמיר על הרפואה השלימה שזכיתי.
אשמח לדבר עם כל הסובל מבעיה זו באופן אישי.
ברצוני לציין שהפקתי תועלת רבה מההזנה לדיסק בשם "אל דאגה"
להפגת דיכאון בדרך הרפיה.
אני עד היום מאזינה מידי פעם בדיסק, הדבר ממש מייצב מהר את מצב הרוח ומוסיף רבות לביטחון עצמי ולהרגשה כללית טובה.
נ.ב
מזלי שמתחילת המחלה נמנעתי לחלוטין מטיפול אצל רופא פסיכיאטרי שהופניתי אליו מכיוון שידעתי שמזה אני לא אצא לעולם!

לכבוד ד"ר א. זמיר
זה זמן רב סבלתי מפחדים וחרדות, חשבתי מחשבות רעות ואפילו רעות מאוד…
בחברת אנשים חשתי חוסר ביטחון, ואי יכולת להביע את עצמי בפניהם (למרות שהיה לי מה לומר). אי לכך העדפתי לשתוק לעיתים קרובות מאוד.
במקומות סגורים חשתי ערפול חושים, סחרחורות, הרגשתי מחנק ורצון עז לצאת מחוץ לחדר ולנשום אויר צח.
דרך ההשגחה הגעתי לד"ר אילן זמיר ובתוך זמן קצר ביותר ראיתי תוצאות נפלאות: היתה לי פתאום מעין שמחת חיים מיוחדת, הרגשת רוגע ואופטימיות (מה שלא הרגשתי זמן רב). בטחוני העצמי השתפר לעין ערוך.
היום כאשר אני נמצאת במקומות סגורים עם קהל סביבי אומנם מתחילה בכל זאת להופיע הרגשת חוסר הביטחון אולם היא נעלמת מיד והגוף פשוט מצליח לדכא תגובות חולניות אלו.
תודה רבה לקב"ה שזימן לי את ד"ר אילן זמיר המון תודה לד"ר אילן זמיר.

תמשיך לחולל נפלאות.
​בתודה מ.י
​הפרטים והשם המלא שמור במרפאה.
מ.י

מ.י

בס"ד 10.11.15

לכב' דר' זמיר
ברצוני לדווח לך על ההתקדמות שחלה ב"ה במצבי הנפשי מאז תחילת הטיפול שלך מלפני שבועיים בלבד.הגעתי אליך דרך חברה שטופלה על ידך והייתה מרוצה.
סבלתי מלפני כחודשיים בחרדה תמידית וקשה, במיוחד בחגים ובשבתות שנזכרתי בבעלי המנוח (ממש חיה אותו רואה אותו כל הזמן) פחדתי גם למות בשינה ולא לקום.
קיבלת אותי לטיפול ראשון עודדת אותי, הסברת לי בנוגע לצורת הטיפול. התחלתי לקחת כדוריות קטנות שרשמת, והנה היום שבועיים בלבד מתחילת הטיפול אני חשה רגועה יותר. הזיכרונות נשארו אך אני עוברת את זה במחשבות בלבד עם פחות התרגשות וסבל נפשי.
עוד לא עברו כל התופעות, אבל אני יכולה בשמחה לציין ששיפור מגיע ל50% לפחות, במיוחד בשעות הערב, אני נפגשת עם החברות מתוך רוגע והרבה פחות סטרס וחרדה.
הפסקתי את כל התרופות הפסיכיאטריות (קלונקס ואחרות שהייתי צריכה לקחת מקודם)

בתודה רבה
ובתקווה שמצבי בעז"ה יעלה וישתפר עד סיומו של הטיפול בהצלחה אמתית.

11.10.15

לכבוד דר' זמיר
ברצוני לספר דבר שבחיים לא הייתי מאמינה שיקרה לי. פניתי אליך ב-6.9.15 עם בעיה חמורה. מדובר במועקה קשה, עצבות, לחץ קבוע בבית החזה ודיכאון חמור. הרגשתי עייפות, בעיקר על רקע תאונת עבודה של בעלי וגירושין של ביתי. הרגשתי שאני מתעלפת ממש. היו לי נדודי שינה (חייתי על כדורי שינה), כאבי ראש חזקים.
אחרי ביקור אצלך קיבלתי כדוריות קטנות. בצאתי מבית מרקחת ביתי הציעה לי לקחת מנה אחת של חמישה כדוריות. אחרי שלקחתי מיידית הרגשתי שיפור אדיר – עבר לי הכובד בראש, השתחרר הלחץ והמועקה בחזה, מאז נרגעתי ואני לא סובלת מכל התופעות הקשות שהיו לי לפחות בחצי שנה האחרונה.

תודה רבה לד"ר ובהמלצות טובות לכל הזקוקים לטיפול מקצועי ומוצלח.
אשמח להמליץ אישית.
ל.מ

12.11.15
ברצוני להוסיף ולספר ששיפור במצבי נמשך בעקביות והיום אני כבר חודשיים ושבוע לאחר שהסיוט שלי נגמר. חזרתי לעצמי ב-100%, חזר לי הכוח, מצב הרוח ואין לי שום בלבולים ושום מיחושים.
ברוך ד' אני שוב אדם בריא!

שוב תודה רבה!

ל.מ

בס"ד 15.2.17
לכבוד דר' זמיר
שמי גרינפלד פנינה, בת 67 מבני ברק.
במשך כ40 שנה סבלתי ממצב נפשי קשה: דיכאון חמור, אי רצון לחיות. לפני 25 שנה עליתי לישראל והתחלתי טיפול בכדורים פסיכיאטריים שעזרו לי בהתחלה ואחר כך הכל חזר למרות הטיפול. כך נמשך המצב עד 22 לינואר 2017 כאשר הגעתי אליך. קיבלתי טיפול הומאופתי וממש מיידי תוך יום יומיים מצבי השתפר. נעלם הדיכאון, המחשבות האובדניות וחזרה לי שימחת חיים. כל השנים הקודמות הייתי ישנה עם 7 כדורי שינה. כלונכס-20, פרוטיאזין-3 ובונסרי21. הצלחתי להוריד לשני כדורים והשינה היום מצוינת עמוקה יותר וארוכה מתמיד. אין לי ספק שבזכות דר' אילן זמיר הגעתי לתוצאות יוצאות מן הכלל וממשיכה בהדרגה לרדת משאר התרופות עד להבראה מלאה, בעזרת ה' בהמלצה טובה על דר' אילן זמיר על טיפולו המקצועי והיחס האדיב והאנושי.
מסכימה לפרסם את הפרטים לכל הזקוקים.
גרינפלד פנינה.

פנינה ג.
מכתב תודה פסיכיאטרי
מכתב תודה פסיכיאטרי
מכתב תודה
מכתב תודה פסיכיאטרי
מכתב תודה - ד"ר אילן זמיר
מכתב תודה - ד"ר אילן זמיר