בן ציון לורן - מטופל מאנגליה של ד''ר זמיר

מטופל מאנגליה בשם בן ציון לורן שהגיע לישראל ולמרפאתי בירושלים על מנת להודות על הטיפול המוצלח שלי בקורונה שחלה בה, על רקע קיר מלא במכתבי תודה מרשימים של מטופלים מאושרים! כל המעוניין לקבל את מכתב התודה המדהים שלו, שיפנה אלי דרך האתר.

שלום רב לד"ר הצדיק זמיר,

אני מבקש שתפרסם לזיכוי הרבים, אולי נציל עוד מספר אנשים. 'כל המציל נפש אחת מישראל, כאילו הציל עולם ומלואו'.

את דבר הצלחה המדהימה ע״י הטיפות של ד״ר זמיר לטיפול במחלת הקורונה שחליתי בה לפני כארבע חודשים. אני מתגורר בלונדון ולפני פסח נודע לי שד״ר זמיר פיתח נוסחה הומאופתית ייחודית למניעה וטיפול במחלה קורונה. פניתי אליו שישלח לי מרשם. וקבלתי מרשם מייד ללא שום תשלום. מייד התחלתי לתת בכל יום לכל אחד מבני משפחתי את הטיפות פעם ביום בתור אמצעי מנע.

כעבור כחודש נדבקתי בקורונה בצורה קשה ביותר עם כאבים ב 90% מהגוף שלי, זה הרגשה כאילו הכלי דם שלך עומדים להתפוצץ. מלווה בכאב ראש, חום גבוה והרגשה כאילו אתה יבש מאוד ויכול לשתות חבית של מים. חוץ מכל הכאבים גם חולשה בצורה קיצונית של אפיסת כוחות, לאחר מספר ימים גם קשיי נשימה ועוד.

מייד באותו לילה התחלתי לקחת את הטיפות 3 פעמים ביום. החלטנו עם משפחתי לבודד עצמנו למשך שבועיים ואטפל בכולם ע״י הטיפות של ד״ר זמיר.

ב״ה קרה למשפחתי נס גלוי – אף אחד בבני בית לא נדבק ממני, ואני בעורך פלא התגברתי על כל התסמינים של הכאבים בתוך 72 שעות. בהדרגה גם נעלמו גם התסמינים של החולשה, העייפות והפרעות הנשימה עם שיעול טורדני.

מאז המלצתי על ד״ר זמיר לידידי הרב מ. מרחובות כדרך היחידה היעילה לטיפול בזוג הוריו מבוגרים שנכנסו למצב חמור ואושפזו בבית חולים ״הדסה״ בירושלים. תוך עשרה ימים גם הם הבריאו לחלוטין ללא הנשמה וללא כל טיפול רגיל! אנו מודים על זה להומאופת הדגול ד״ר זמיר וממליצים בחום על טיפולו הייחודי והיעיל!

באיחולי שנה טובה ובריאה!
בן ציון לורן.
לונדון 00447799557403

בן ציון לורן

בס"ד כ"ו כסלו תש"ע

לכבוד ד"ר זמיר היקר הי"'ו (מלאך ה')
ברצוני להעלות על הכתב ולו כמעט את תודותינו והערכתנו הכנים ע"י כך שעזרת בכישרונותייך הברוכים לרפאות את בתנו אפרת תח"י שסבלה קרוב ל 4.5 שנים מ"אסטמת העור" (אטופיק דרמטיטיס). מדובר בפריחות בכל הגוף, גירודים ללא הפוגה לילות שלמים. גופה היה ככוויה אחת גדולה, כתמי דם בבגדים במצעים, פצעים פתוחים סבל איום ונורא ילדה קטנה שלא ידעה מהי שינה רצופה במשך כל אותם שנים. כמעט נואשנו מלרוץ לרופאים ולקבל כל מיני עצות שאין בהם ממש. טיפלנו ע"י רפואה קונבנציונלית, רופאי עור, תרופות שונות ומשונות ,התאשפזנו בבית חולים עין כרם במחלקת עור שלכאורה נחשב לבית חולים מומחה. בתי קיבלה סטרואידים בלי סוף, מנורות סגולות, משחת זפת אך ללא הועיל, לאחר מכן עברנו לרפואה אלטרנטיבית, מוח 1 שיפר אך לא עזר, תרופות על בסיס שמנים ארומטים ושוב התייאשנו לולי האמונה בקב"ה שהוא רופא כל בשר ומפליא לעשות המשכנו הלאה לחפש מזור ורפואה לבתנו אפרת.
ביקרנו אצל ד"ר ה', מרפא טבעוני מפורסם בירושלים וקנינו "משחת פלא" אך שום דבר לא עזר, רכשנו גם טיפות הרב מירושלים, ומשחת אסתר והכול לשווא וכמובן שלא שכחנו לשלב עם ההשתדלויות הגשמיות גם השתדלות רוחנית תפילות, ביקורים אצל רבנים גדולים וצדיקים וצדקה.
בחסדי ה' עינינו נתקלו בכתבה בעיתון "משפחה" ובו גילנו אותך ד"ר זמיר היקר מלאך ה' ממש, ועם הכוחות הגדולים סייעת לנו וריפאת את אפרת בתנו המתוקה תוך זמן קצר ביותר לאחר סבל כה רב וכמעט ייאוש.
מעריכים ומוקירים וממליצים מכל הלב מתוך הודיה לה' יתברך שזיכה אותנו בריפוי הפלאי של בתנו אפרת תח"י.

משפחת סימן טוב
בית"ר עילית

משפחת סימן טוב

בס"ד 6.11.16

לכב' דר' אילן זמיר
שלום רב!
הנני כבן 28, גר בירושלים, במשך תקופת מה היו לי בעיות בריכוז וגם לא יכולתי לתפקד כראוי ביום יום. לא היה לי מצב רוח כתוצאה מזה, והדבר השפיע על חיי בצורה ניכרת.
אך לא ממש עזר לי בצורה מספקת..
במשך תקופה טופלתי בכדורים קונבנציונליים, כמו: דפאלפט וולפורל אך לא ממש עזר לי בצורה מספקת.
באותה תקופת הטיפול, שלא ראיתי שיפור, הגעתי לדר' אילן זמיר היקר, אשר נתן לי 2 סוגי כדורים הומאופטיים ובמקביל הורדתי את המינון של הכדורים הנ"ל, אשר פגעו בערנות שלי ועוד.
הטיפול ההומאופתי סייע לי מאוד עד כדי שיפור מלא והיעלמות של התופעות שהיו לי, וחזרה לתפקוד הרגיל.
אבחנת הרופאים היתה מניה דיפרסיה, כי מצבי הרוח שלי היו עולים ויורדים עד כדי מצב קיצון.
כיום אני בריא לחלוטין ללא תופעות חריגות. כל הסימפטומים שהיו נעלמו לגמרי ואני מתפקד באופן מלא ונושא בתפקיד אחראי, ללא כל בעיה.
אני ממליץ בחום רב על השיטה של דר' זמיר ועל דרך הטיפול שלו, בכך הוא מציל אנשים מטיפולים מזיקים ולא יעילים ומשפר את אורח החיים בצורה נפלאה. מקווה שכשם שנעזרתי בדר' זמיר, כמו רבים אחרים, כך ימשיכו להיעזר אחרים, באמצעות שיטה נפלאה זו. אני יצאתי מאפילה לאורה ממש, לא ראיתי דרך לצאת מהבעיה דרך הטיפול התרופתי הרגיל, והנה בזכות הטיפול של דר' זמיר, הבעיות נעלמו לגמרי ברוך ה'.
בהמלצות חמות!
תודה לדר' זמיר
שליחו הטוב של בורא עולם
ולרופא כל בשר!!!

א.מ

בס"ד
ספטמבר 2016

לכבוד דר' אילן זמיר ולכל מאן דבעי.
ברצוני להודות לבורא עולם ולדר' זמיר שליחו הנאמן בדבר הצלחה מדהימה בטיפול שקיבלתי ממנו עקב בעיה חמורה שהייתה לי תקופה ארוכה (לפני כשנה).
מדובר בשני אפססים (גושי דלקת מוגלתית) שהיו לי בשתי מקומות בגוף, דבר שפגע גם בתפקוד שלי, וגם ביכולת להתרכז בלימודים. חשתי כאבים עזים שהייתי נשען על המקום או בנגיעה קלה ביותר. בעקבות פניה לרופא בקופת חולים קיבלתי טיפול אנטיביוטי בכדורים כשיטה היחידה והמקובלת ברפואה הקונבנציונלית. מדובר בתקופת טיפול שבועיים וחודש, למרות הטיפול האנטיביוטי המאסיבי כמעט לא חשתי הקלה במצבי והמשכתי לסבול, בעקבות המלצות של בני משפחה הגעתי לכאן עם הורי.
מאוד התרשמתי מהמקצועיות והגישה של ד"ר זמיר מה שהמון זמן לא פגשתי.
ואין ספק שמיד עם תחילת הטיפול, הרגשתי השתנתה פלאים אין מילים להודות לדר' שיחיה. תודה רבה לקב"ה ששלח לי את הדר' שירפא אותי.
"ישועת ה' כהרף עין"- לעומת שנה ארוכה שסבלתי קשות מהדלקת שלא עזבה אותי לרגע, תקופה של שבועיים נראית כהרף עין, הוי אומר- שיד ה' בדבר כלולא הוא יתברך תהליך הטיפול היה עלול לקחת זמן ארוך.

בהמלצות חמות י.ה.
ירושלים.

י.ה
בית מדרש "מדרש אלעזר" ע"ש האדמור המלובן רבינו אלעזר אבוחצירא זצ"ל
​ובנשיאות מו"ר מרן הראשל"צ רבנו עובדיה יוסף שליט"א
לכבוד יקירנו ומכובדנו ד"ר לתפארת עם ישראל ידיד נפשי ד"ר אילן זמיר הי"ו.
השלום והברכה!
זכות לעם ישראל בשליח נאמן כמוך וודאי שהשמחה בשמים גדולה ועצומה מכוחו ברפואה וכבר יתמחא כבודו בהצלחה נוראה בן פורת יוסף ואני כשלעצמי זכיתי לקבל טיפול יסודי למחלה אשר סבלתי ממנה כמה שנים בשם אטופיק דרמטטיס. ואחרי תירתורים במחלקות רפואיות ותרופות כימות וסטרואידים וכדו' וולא הצלחה ואדרבא החרפת המצב עד כדי סכנה, באתי אל הקודש פנימה לד"ר זמיר עם סיעתא דשמיא (עזרה מהשמים) ד"ר שיד אלוקים אוחזת דרכו בריפוי חולי עמו ישראל, וממש כשהגעתי אליך והייתי כולי מלא פצעים מוגלתיים "וכולי ממש" ללא גוזמא, לחץ דם גבוה, דופק 150 במנוחה ומצב נפשי ירוד לחלוטין מצאי את עצמי לאחר 3 ימים עד שבוע מתחילת הטיפול בריא כמעט לחלוטין ואמונתו ואהבתו לעם ישראל גרמה לד"ר המשובח הזה להצלחה שכזו ולעניות דעתי נראה שהרבה רופאים צריכים לשמשו ברפואה ולמכירים אין צורך להעריך שהדברים ידועים, יחס חם ואוהב מתעניין בבריאות החולה אף כשהבריא ועוד… לכן ברכתי שלוחה לו בהכרת הטוב ובאהבה רבה מאוד להצלחה רבה בכל מעשה ידיו.

בברכה ובהוקרה רבה
רועי ד' ס"ט

רועי ד

לכבוד
ד"ר זמיר
ברצוני לדווח לך על תוצאות טיפולך המוצלח להפליא שקיבל בני יהונתן נ"י בן 12.5 במרפאתך בירושלים. הבן סבל מהפרעות אלרגיות קשות: נזלת מימית כמעט בלתי פוסקת, התעטשויות ובעיקר צריבה. גירוד וגירוי בעיניים. התופעה מאוד הפריעה והטרידה את יהונתן במשך היום ובעיקר בזמן הלימודים. עברנו בדיקות לאלרגיה והתגלתה רגישות לזית ולדשא, עקב כך רופא מומחה נתן לבני טיפות קורטיזון לעיניים, אשר עזרו באופן זמני בלבד. לאור מצוקתנו התייעצנו עם מספר אנשים כולל הרב ורופא ילדים בקופ"ח. כולם המליצו לפנות אליך התחלנו טיפול הומאופטי אצלך לפני 3 שבועות ותוך שבוע בלבד הפלא ופלא – הילד השתחרר מהסבל הנורא לחלוטין, ב"ה! נעלמו נזלת, התעטשויות וגירודים בעיניים.
סוף סוף הוא לומד ללא שום הפרעות, יונתן וכולנו ממש מאושרים!

אנו ממליצים בחום על טיפולך הנפלא, ד"ר זמיר הנכבד, ורק מצטערים שלא פנינו אליך מתחילת מחלתו (לפני כשנה), דבר שהיה חוסך, ללא כל צל של ספק, מכולנו הרבה סבל ועוגמת נפש.

​תודה רבה
שתמשיך להיות שליח נאמן של הקב"ה

ר. גולדמן ירושלים

05.10.08

לכל המעוניין
מזה כמה שנים שסבלתי מאלרגיה קשה ביותר לא יכולתי לנהל חיים סדירים המצב הגיע עד כדי כך שלא יכולתי לעמוד ורק לשכב על הגב. וגם בלילה כאשר הייתי חייבת לשכב רק על הגב, והאף שלי לא הפסיק לנזול כמו ברז דבר שהשפיע על איכות חיי.
תופעה זו לא הייתה מוכרת לרופאים ופניתי להרבה רופאים עשיתי את כל הטסטים האפשריים לקחתי כדורים ודבר לא עזר, סדרת ההתעטשויות המשיכה ולא עזר הדבר למרות שהעונות התחלפו.
קראתי על ד"ר אילן זמיר (אני קוראת לו מלאך) הגעתי אליו בלי הרבה ציפיות, כיוון שדבר לא עזר לי. למרבה הפלא כבר בשבוע הראשון הייתה לי הקלה. "חדר המלח" הדבר הנפלא הזה והתרופות של ד"ר זמיר העמידו אותי מיד על הרגליים, האלרגיה חלפה כאילו לא הייתה. במשך כל הטיפול רק פעם אחת קיבלתי התקף ותודה לאל אין יותר.
חיי חזרו למסלולם והכול הודות לד"ר אילן זמיר שהוא שליחו של בורא עולם.
אני ממליצה בחום רב על הטיפול אצל ד"ר אילן זמיר ובחדר המלח שלו ובכלל לפנות אליו בכל בעיה כי אסור להתייאש.

יהודית בן נון
ירושלים
אשמח מאוד להעיד באופן איש

יהודית בן נון

בס"ד
לכבוד: ד"ר זמיר
לתאר את ההבדל בין מה שהייתי לפני כחודשיים לבין מה שאני כעת אחרי טיפול שלך- זה בערך כמו לתאר את ההבדל בין השמים והארץ.
עד לפני חודשיים הייתי אישה חלשה אשר בקושי תפקדה בגלל המטרד המכונה "אלרגיה", התעטשויות בלתי פוסקות, נזלות ודקירות באף ובעיניים הגבילו את תפקודי בכל התחומים.
ביום כל יום תמיד הרגשתי שלא עשיתי שום דבר מלבד מנוחה אחרי התקפות בלתי פוסקות של האלרגיה.
עכשיו לאחר שני חודשי טיפול אני מרגישה הקלה משמעותית מאוד, כמו אדם שיצא מעבדות לחירות.
אני מצליחה לעשות המון דברים ביום אחד והשפעותיה של האלרגיה נעלמו ב"ה

בברכה ובתודה

צ. ססובר
בס"ד
יום שלישי 15 יוני 2010

תודה וברכה לד"ר!
הגעתי לד"ר זמיר בירושלים לפני כ-4 חודשים כשאני סובל מהתקף אסטמה חריף עם חוסר חמצן מסוכן בדם.
חליתי במחלה בצורה קשה לפני כ-10 שנים בהיותי בן 30,
מאז ועד לאחרונה טופלתי בקביעות בתרופות המכילות קורטיזון (סטרואיד) בכמויות גבוהות ביותר (עד 80 ויותר מג' ביום!), משאפי ונטולין ואינהלציות. והמשכתי לסבול.
רופא מומחה לריאות אמר לי שעלי לקחת את התרופות כל ימי חיי ואכן כשהפסקתי מדי פעם-מיד "חטפתי" התקף קשה.
כשקיבלתי את ההתקף האחרון החלטנו, אשתי ואני , להגיע לד"ר זמיר (לאחר המלצה חמה של חברים).
אני מודה שבהתחלה הייתי "קטן אמונה" ולא כל כך בטחתי בשיטה החדשנית, אך הביטחון של ד"ר זמיר הדביק גם אותי ואכן לאחר כחודש וחצי התחלתי לחוש הקלה עצומה מהתקף קשה על רקע דלקת ריאות שלא אפשר לי אפילו לדבר וללכת לעבודה. התחלתי במהירות לחזור לעצמי. עכשיו אני נקי מסטרואידים – הפסקתי לקחת לחלוטין את התרופות הקונבנציונליות ובעזרת טיפולים בחדר מלח, טיפות הומיאופתיות – טבעיות ותה צמחים אני מרגיש מצוין, ברוך השם, עובד ומתפקד כרגיל!
אין בפי מילים כדי להודות לה' ולד"ר על הריפוי הנפלא והמלא, ליווי מקצועי צמוד ודאגה יוצאת דופן לגורלי.
וכול זה מתוך ענווה ויראת שמים.
שתזכה להמשיך להיות שליח נאמן של הקב"ה.
תודה מעומק הלב.

בברכה

יואב ירחי

בס"ד

לד"ר אילן זמיר שיחי'!
לך נתונה התודה והברכה
התודה עבור דיאגנוזות מדוייקות
שנמשכו יותר מדקות אחדות-
כדי לתת תחושה נעימה ומרגיעה.
ולך השליח הטוב נתונה גם הברכה-
שה' ימשיל להציל מחוכמתו לך מעצם מסירותך ומקצועיותך-
הנדירה שברפואה.
מעצם היותינו הורים צעירים לבנינו הבכור,
חוסר נסיונינו הוביל אותנו אל קופ"ח לאחר לילות רצופים של בכיות
ואין אונים לקוצר נשימתו של בנינו.
ומשם הדרך היתה קצרה לאנה לציות חוזרות ונשנות
ומיד נכנסנו למעגל קסמים שלא נגמר
קוצר נשימה מבהיל ומציק
וחרדות בלתי פוסקות לשלומו של בנינו
העתיד היה נראה מעורפל עד…
עד שהגענו אל הד"ר הברוך בכשרונות שחוכמתו ידע לתת
את הטיפול היעילות שתוך ימים אחדים
נעלמו התופעות והדלדלו עם הזמן.
יה"ר שה' ישלם שכרך הטוב
שערי גן עדן וודאי פתוחים.

​בהוקרה
משפחת עטרי ​
אלעד

משפחת עטרי

בס"ד 09/05/2010

לכבוד ציבור הקוראים
ברצוני להודות לד"ר אילן זמיר אשר בטיפולו המסור והמקצועי הציל אותי מדלקת פרקים
קשה ביותר שסבלתי ממנה כ-5 שנים של סבל, ייסורים וייאוש.
לא הייתה תרופה ושלא לקחתי.
אצבעות הידיים שלי היו נפוחות ומקובעות עד כדי כך שלא הצלחתי לסחוט סחבה וכבר שלא לדבר על הכנת אוכל.
כל עבודות המטבח בעלי עשה שהשם ישמור עליו.
נודע לי על הטיפול הייחודי של ד"ר זמיר ובלית ברירה החלטנו, אני ובעלי, לפנות לטיפול אלטרנטיבי שלו, כי מהטיפולים הרגילים התאכזבנו קשות.
כעט אני מסיימת 5 חודשי טיפול ובשמחה מציינת שכל חודש הרגשתי יותר ויותר טוב .
כעת אני מתפקדת באופן מלא ברוך השם האצבעות שלי משרתות אותי ואת המשפחה באופן מושלם, ברוך השם.
לא צריך להגיד עד כמה שאנו מאושרים, וברצוני רק לברך את ד"ר זמיר ולאחל לו להמשיך לטפל בחולי עמו ישראל ולהמליץ לציבור לא להתמהמה ולפנות לטיפול אצלו, בכל בעיה קלה וקשה כאחד.

את הטלפון שלי ניתן להשיג במרפאתו של ד"ר זמיר.

בס"ד אוקטובר 2016

לכל מאן דבעי!
ברצוני להודות לדוקטור אילן זמיר היקר שהוא שליח נאמן של ה' להביא לבן אדם רפואה ומזור בדרך אמיתית והכל מתוך יראת שמים טהורה.
הגעתי לד'ר אילן זמיר לפני כ-8 חודשים לאחר שסבלתי מאקזמה נוראה ואיומה בכל אצבעות הידיים, עד שכל אצבעות הידיים היו זבות דם ולא יכולתי להזיז את האצבעות, ניסיתי הכל ושום דבר לא עזר. עד שחבר מהכולל בחסדי ה' המליץ לי להגיע לדר' זמיר להתייעץ עימו וברוך ה' הגענו, ואחרי הביקור הראשון והטיפול שנתן לנו לעשות ראינו שיפור ניכר, עד שהיד התרפאה לגמרי!!! זאתי בעיה שגרמה לי לייאוש טוטאלי ודר' זמיר הציל את חיי ונטע בי תקוות, וב"ה הכל הסתדר.
הנני ממליץ בחום רב להגיע אליו היות ואין רפואה לרופאים, איפה לא הלכתי, ומה לא ניסתי, ומה שלקחתי רק הלך ונעשה גרוע יותר, היות והשתמשתי בתרופות המכילות קורטיזון (סטרואידים) הכל חזר שוב ושוב ולא התרפא באמת.
מה שנשאר לי הוא רק לברך אותך דר' אילן זמיר היקר! שתמשיך להיות שליח נאמן לעוד יהודים שזקוקים לעזרתך.
עלה והצלח!

מנשה
בס"ד

לכל מאן דבעי
אני אישה בגיל 49, מגיל צעיר סבלתי ממצבי חרדה ודיכאון קשים בעקבות לידה. כל הזמן ליוו אותי מחשבות כפייתיות שאני, ח"ו הולכת למות, בצירוף של דפיקות לב מהירות, תחושת חנק, בכי, אפאטיות לתקופות מסוימות.
לא הייתי מסוגלת לתפקד בבית. מידי פעם הייתי מקבלת גם התקפי מגרנות וסחרחורות.
וכל זה עד לפני כשנה וחצי כשפניתי בהמלצות חמות של מטופלים על ההומיאופת דר' אילן זמיר. קיבלתי טיפול הומיאופתי מקצועי ומועיל מאוד, על צד היחס האנושי והתומך. לקחתי טיפות 3 פעמים ביום וזריקות הומאופתיות מידי פעם.
כיום חזרתי (כבר מאז שנה וחצי) לתפקוד מלא, מרגישה מצוין, חיתנתי בת בשעה טובה ומודה לבורא עולם ולשליחו הנאמן דר' אילן זמיר על הרפואה השלימה שזכיתי.
אשמח לדבר עם כל הסובל מבעיה זו באופן אישי.
ברצוני לציין שהפקתי תועלת רבה מההזנה לדיסק בשם "אל דאגה"
להפגת דיכאון בדרך הרפיה.
אני עד היום מאזינה מידי פעם בדיסק, הדבר ממש מייצב מהר את מצב הרוח ומוסיף רבות לביטחון עצמי ולהרגשה כללית טובה.

נ.ב
מזלי שמתחילת המחלה נמנעתי לחלוטין מטיפול אצל רופא פסיכיאטרי שהופניתי אליו מכיוון שידעתי שמזה אני לא אצא לעולם!

לכבוד ד"ר א. זמיר

זה זמן רב סבלתי מפחדים וחרדות, חשבתי מחשבות רעות ואפילו רעות מאוד…
בחברת אנשים חשתי חוסר ביטחון, ואי יכולת להביע את עצמי בפניהם (למרות שהיה לי מה לומר). אי לכך העדפתי לשתוק לעיתים קרובות מאוד.
במקומות סגורים חשתי ערפול חושים, סחרחורות, הרגשתי מחנק ורצון עז לצאת מחוץ לחדר ולנשום אויר צח.
דרך ההשגחה הגעתי לד"ר אילן זמיר ובתוך זמן קצר ביותר ראיתי תוצאות נפלאות: היתה לי פתאום מעין שמחת חיים מיוחדת, הרגשת רוגע ואופטימיות (מה שלא הרגשתי זמן רב). בטחוני העצמי השתפר לעין ערוך.
היום כאשר אני נמצאת במקומות סגורים עם קהל סביבי אומנם מתחילה בכל זאת להופיע הרגשת חוסר הביטחון אולם היא נעלמת מיד והגוף פשוט מצליח לדכא תגובות חולניות אלו.
תודה רבה לקב"ה שזימן לי את ד"ר אילן זמיר המון תודה לד"ר אילן זמיר.

תמשיך לחולל נפלאות.
​בתודה מ.י
​הפרטים והשם המלא שמור במרפאה.

מ.י

​18.10.14​

לכב' דר זמיר
שמי ענת שמורזיקס בת 21
במשך 8 חודשים סבלתי מדלקת פרקים קשה שהגבילה אותי מאוד- הייתי מטופלת בתרופות קונבנציונאליות אשר לא פתרו את בעיתי.
הייתי מיואשת.
הופנתי אליך ע"י קרוב משפחה, לאחר שרופא ראומטלוג מומחה אמר לי בוודאות שאין פיתרון למחלה שלי והגורל שלי להיות מטופלת בתרופות כימיות חזקות בעלות תופעות לוואי קשות.
כיום לאחר 3 חודשים וחצי של טיפול אצלך ע"י תרופות הומיאופתיות בלבד (בטלתי מיד את התרופות) אני בשמחה מבשרת שמצבי השתפר אין כמעט כאבים כמו פעם. מרגישה קלילה יותר.

​בתודה רבה
​ענת שמורזיקס
​רח' מטולה 3
רמת גן

ענת שמורזיקס

לכבוד ד"ר זמיר
ברצוננו כהורי הילד דוד אהרון בן 6, להודות לך על הטיפול המסור והמוצלח בבעיה שהילד סבל מממנה מאז לידתו.
הבעיה היא מורכבת וכללה: מתח בשרירי הגוף שגרם לחוסר שקט והיפראקטיביות מסוימת.
מרגע התעוררותו בבוקר היה קם עצבני ואגרסיבי.
בגן הילדים לא השתתף בפעילות היה שקט מדי ומופנם ואילו בבית התנהגותו הייתה הפוכה.
חששנו מבדיקות שהרופא הציע לבצע בילד על מנת לאבחן מה קורה לו כולל בדיקת C.T. והגענו למסקנה שהילד צריך טיפול אחר ויסודי. בעקבות המלצתו שלרופא פנינו לד"ר זמיר ומיד אחרי הטיפול ראשון בהומיאופתיה והילינג חל שיפור משמעותי מאד בתפקודו והתנהגותו של הילד. הוא התחיל להשתתף בפעולות בגן. נהיה פחות עצבני ונכון להיום אין לנו שום תלונות ובעיות איתו אני יכולה בפה מלא להמליץ לטיפול בתופעות דומות.

משפחת ד.
בני ברק

משפחת ד.

לכבוד ד"ר זמיר
לפני 4 חודשים פניתי אליך בעקבות מחלת "שושנה" אשר הופיע אצלי לפני 3 שנים לראשונה, בצורה קשה ברגל שמאל, סבלתי מכאב עז ברגל, מאודם שהתפשט עד הברך כמעט ובצקת בכל האזור טופלתי ע"י אנטיביוטיקה אך הצלקת לא נעלמה אלה נרגעה ושוב התפרצה שוב ושוב. הופניתי אליך והתחלתי טיפולים ב15 ביוני מאז עבר ארבע חודשים ב"ה הבראתי ואני מרגיש מצוין. וגם בקשר לאקזמה שהייתה לי בכף הרגל.
לפני יומיים שוב הרגשתי כאב באותו איזור והופיעו כתמים אדומים, הפעם לא התמהמהתי לרגע ובמקום לפנות לקופ"ח ולזכות במנה גדושה למשך שבועות. הגעתי ישר אליך אתמול בערב והיום פחות מ18 שעות אני בביקורת אצלך ומאושר לבשר שהאודם ירד. נשארו רק עקבות קלים והכאב נעלם כלא היה. סימן שהטיפול אכן היה נכון והצליח מעל ומעבר למשוער. הרגל לא התנפחה בניגוד למה שהיה במקרים הקודמים.

הדוגמא שלי אולי תוכל לשמש בעז"ה להוכחה ברורה שהרפואה שלך היא באמת רפואה אמיתית ונכונה.

בתודה

דוד תג'ר

בס"ד 19 באוגוסט 2002

בהיותי ספר מקצועי, שנים על גבי שנים סבלתי מאקזמות קשות ביותר – גירודים ושריפות בידיים ובפנים, אודם תמידי ופריחות בכל הגוף. פיתחתי רגישות חמורה לחומרים, היו לא מעט מקרים שהתקשיתי אפילו לנשום במספרה עד לחנק ממש. אצל מי לא הייתי, איזה תרופות וקורטיזונים לא קבלתי. הוצאתי אלפי דולרים לטיפולים פרטיים. הכל נחל כשלון מחפיר.
לפני מספר ימים הופניתי, סוף – סוף, לד"ר זמיר. ותוך יום(!) הפריחה נעלמה, הגירודים פחתו פלאים, כבר למחרת במספרה אני נשמתי כמו בהרים, התחלתי בהדרגה לעבוד בלי כפפות ואני לא סובל מגירודים ושריפות איומות בידיים. ממש פלא!!! אז למה שכל חולה , חבר בקופת חולים לא יוכל לפנות לטיפול יעיל זה אצל מומחה גדול כמו ד"ר זמיר בצורה חופשית ועל חשבון הקופה? הרי אינטרס של כולם צריך להיות משותף – הצלחת הטיפול. וזה ממלא יביא גם להצלחה כלכלית למערכת הרפואית ולמדינה כולה.

בכבוד.
יוסי ברנס.
המספרה של יוסי. רח' החצב 65 מבשרת ציון

יוסי ברנס.
לכבוד דר' זמיר
ברצוני להתחלק איתך ועם הציבור.
בדבר שימחתי הגדולה. היום אני בת 17.5, בשלוש שנים האחרונות סבלתי מיבלות בכפות הידיים שרק גדלו והגיעו לממדים מפחידים. במסגרת קופ"ח ניסו לשרוף לי אותם והם רק חזרו, שוב ושוב. עד שהגעתי לפני כחודשיים לדר' זמיר אשר נתן לי תקווה גדולה והסביר על דרך טיפוליו – נתן לי טיפות הומאופטיות ותמיסה לטיפול מקומי. כל התקופה טיפלתי בהתמדה ובהקפדה על כל ההנחיות של הד"ר והנה בביקור השלישי אני מוסרת לו שכל הנגעים נעלמו מבלי להשאיר עקבות. אני מאוד מעודדת ושמחה.
ואני מודה מכל הלב לבורא עולם על השליחות של דר' זמיר וממליצה מכל הלב על טיפולו המסור והמקצועי.
ל. פ מירושלים

לכבוד דר' זמיר
ברצוני להודות לך על הטיפול ביבלות שצמחו לי בכף היד לאחר 3 שנות טיפול בקופת חולים כולל ליזר ושום דבר לא עזר
חודשיים אצלך והיבלות עברו לי ללא צלקות או סימן כלשהוא

תודה מקרב לב: איתמר פרנקו

נ.ב
רצוני להוסיף בצער שאחד מהרופאים שניסה לצרוב לי את היבלת מעל הציפורן באגודל שרף לי את השורש של הציפורן והיא לא גודלת יותר.

איתמר פרנקו

לכבוד
ד"ר אילן זמיר
שלום רב!

הופתעתי משיפור במצב שערות ראשי.
פניתי אליך בשאלה, תוך כדי טיפול בעניין אחר- אם אפשר לעשות משהו בדבר השיער המדולדל שלי. אם כי לא חשבתי שבגילי המופלג יש סיכוי לכך.
אולם, אחרי חודשיים ראיתי שיפור, ואני מודה לך על כך.
כמובן אני ממשיכה לקחת את הטיפות שהצעת לי.

בברכה

אסתר שולדמן

לכל מאן דבעי ,

לפני כחצי שנה התחילו להופיע אצלי פצעים מגרדים בידיים וברגליים.
לאחר כמה חודשים של טיפולים לא מועילים אצל רופאי עור שונים, הגעתי לד"ר אילן זמיר דרך המלצה של חבר בעבודה.
תוך מספר שבועות המצב השתפר לטובה באופן דרמטי, בעקבות הטיפול של ד"ר זמיר!
ברצוני להמליץ בחום על טיפול של ד"ר זמיר

תודה,
אהוד גרליך. ירושלים
מספר טלפון שמור במרפאה.

אהוד גרליך. ירושלים

בס"ד
ר"ח אלול תשס"ה 8.8.02

תודה ל"ד זמיר

תודה לך על האבחנה הנכונה
תודה גם על העיצה הבונה
תודה על הידע והתבונה
ותודה על שקראת נכון את המצב והתמונה…

תודה על הסבלנות שבתוך נשמתך טמונה
ובעיקר על האמונה…
תודה על הטיפול המסור
תודה על מה שהיה מותר ואסור

תודה על האוזן הקשובה
בשעה הקשה והמאוד כאובה
תודה על העקשנות הברוכה
תודה על כל תכונה שבתפקיד הזה כרובה…

תודה לאלוקי העלום על מנות – העוז
שממך דוקטור שאבתי
תודה על כל מה שהאריך
את חיי האדם שאהבתי…

ניצה ש.

בס"ד ​יום ראשון ח' תמוז תשע"ג 16.6.13​

לכל המעוניין
אני החמ' סבלתי לפני כשבוע מכאבים עזים בברך וכהרגלי בקודש מיד הלכתי לדר' זמיר היו'. הוא טיפל בי באופן יוצא מן הכלל, הכל במסירות גדולה וב"ה לאחר ימים חלה הטבה מרובה וכעת אני כבר הולך על הרגלים.
ברצוני לציין כי אני מכיר את דר' זמיר היו' למעלה מ 20 שנה. ב"ה אף פעם לא יצאתי ממנו מאוכזב וכן אצל אשתי וכן אחד הילדים שטיפל אצלו, ב"ה הכל עבר בהצלחה. אך לצערי ישנם אנשים שחושבים שכדאי ללכת קודם לרופא רגיל ומה שהם נותנים (כמו שנתנו לי) זה רק כדורים משככי כאבים, הם מודים שתרופות אלו לא מרפאים ולדעתי חבל על הזמן והסבל ועדיף להתחיל טיפול מיד אצל דר' זמיר היו' כי טיפול אצלו הרבה יותר מועיל.

​בברכת
​והסירותי מחלה מקירבך

א. חדד

בס"ד

אנו שוב משפחה מאושרת

ברצוני להביע את תודתנו העמוקה להומיאופט ד"ר אילן זמיר אשר הציל את אשתי ניצה ממחלה קשה ונכות ודאית.

לפני כחודש בחג השבועות פקדה אותנו צרה גדולה – אשתי ניצה קבלה פתאום התקף של כאבי תופת בגב התחתון אשר הקרינו לכל רגל שמאל ולמעשה שיתקו אותה. היבהלנו אותה לבית חולים "הדסה". בבדיקת CT התגלה פריצת דיסקוס גדולה במפורש בין חוליות הגב התחתון והיא אושפזה מיד במחלקה אורטופדית במצב קשה. שום תרופות להרגעת הכאבים לא הועילו והוחלט לעשות לה הרדמה אפידוראלית (הזרקת חומר לשיכוך כאבים ישר אל תוך עמוד השדרה). כאשר גם טיפול קיצוני זה לא הועיל, חזרו על הפעולה שנית. ושוב ללא תוצאות. אחרי שבועיים של אשפוז וייסורים קשים והתייעצויות עם גדולי פרופסורים בתחום. כולם פה אחד המליצו על ניתוח גב דחוף. נאמר לנו שאם לא תנותח – יש סכנה ממשית לשיתוק הרגל עקב ניוון העצם. בשורה קשה זו ממש הכניסה את אשתי לייאוש. הבנו שלא נותרה לנו ברירה.

ברגע האחרון נזכרתי בד"ר אילן זמיר מטלז סטון, הומיאופט חרדי אשר אחד ממכרים שלי סיפר שהציל אותו ממצב דומה. אשתי לא האמינה שבמצב כה קשה יש עוד סיכוי, אך גם ניתוח היה נראה לה מפחיד ביותר.

מחוסר ברירה פניתי לד"ר זמיר. באותו היום מאוחר בלילה אחרי יום עבודה הוא הגיע אלינו והתחיל טיפול.מיד אחרי מספר דקות אשתי קמה ואמרה שכאבים החלו להיחלש. כל הלילה היא ישנה טוב, ללא שום תרופות הרגעה אשר קודם לכן לקחה ללא חשבון. למחרת כאבי גב פסקו והיא התחילה להתהלך בדירה בעזרת הליכון וכעבור יום נוסף עזבה גם אותו. עבר שבוע, אשתי מתהלכת בבית ללא שום עזרה, עולה ויורדת במדרגות, ישנה מצוין ולא זקוקה לשום כדורי הרגעה. מובן מאליו שהניתוח לחלוטין ירד מהפרק ואושר ושמחה חזרו לביתנו.

בשם כל המשפחה, קרובים וידידים תודה מכל הלב לקדוש ברוך הוא ולשליחו הנאמן

ד"ר אילן זמיר שבזכות טיפולו המסור קרה לנו נס גדול – הצלה נפלא של אשתי ממחלה קשה, מניתוח קשה ומסוכן עוד יותר ומנכות ודאית.

בהמלצות טובות
שבי שבבו
רח' הגפן 34 קסטל

שבי שבבו

בס״ד 

ער״ח תמוז תש״פ

לכבוד היקר והמסור ד״ר אילן זמיר הי״ו!

שלום וברכה.

לפני כמה חודשים עברתי תקופה קשה מאד שכללה פצע 

(פיסורה) ובנוסף לכך כאבי טחורים. 

הכאב והצער פשוט השביטו אותי מלעשות דברים, הייתי עובד עצות וחסר מנוחה. 

הגעתי אליך, ב״ה וטופלתי בתרופות הומאופתיות

(ובנוסף לכך גם בעצה והכוונה טובה והתעניינות מרובה במצבי מידי כמה זמן).

ב״ה חסדו גבר עלי והכל עבר וחלף כלא היה והיום הנני מרגיש מצוין, תודה לד׳ יתברך ולשליחו הטוב ד״ר אילן זמיר שתמיד איכפתי ואמפתי, מרגיש ומשתתף עמי במכאובי בבחינת ״עמו הנכי בצרה״.

שירבו כמותך בישראל!

מעומק הלב: אריה בן דוד

ירושלים

ניתן לקבל מס׳ טלפון במרפאתו של ד״ר זמיר:

02-6537575

אריה בן דוד, Your Content Goes Here

מכתב הוקרה לד"ר אילן זמיר
לפני יותר מחודש הירגשתי חולשה קיצונית. עשיתי בדיקת דם והתברר שהברזל בדם שלי צנח באופן דרסטי מתחת למינימום. מייד פניתי לד"ר זמיר שהמליץ על טיפול לא תרופתי, אלא הומאופתי ואמר שבעז״ה, תוך ארבעה ימים יפתור את הבעיה. והכן באמת לאחר ארבעה ימים כשעשיתי שוב בדיקת דם, התברר שהברזל עלה בלמעלה משלושים אחוז עד לנורמה!
אני עם כל משפחתי מטופלים אצל ד"ר זמיר כבר שנים רבות וכל פעם אני מופתע מחדש מהיצירתיות ומההצלחה מדהימה של הטיפולים שלו!
והכל מתוך אהבה, סבלנות ודאגה אמיתית!
ברצוני להודות, להוקיר ולהלל את ד"ר אילן זמיר היקר ולאחל לו שימשיך לעזור ולהביא מזור לעם ישראל.
בתודה, בהערכה ובהוקרה!
חיים עידן בני ברק
ליעוץ (ללא תשלום) ולטיפול טל׳ 1700-55-16-55

חיים עידן