מי שסובל מהזעת יתר יודע עד כמה הדבר מתסכל ופוגע רבות באיכות החיים. עיגולי הזיעה המביכים בבית השחי, הריח לא נעים, המצח המטפטף, הידיים הרטובות והחולצה שספוגה במים – כל אלו גורמים למבוכה רבה מול אנשים. קיימים כמה סוגי טיפולים שיכולים להקל על המצב במידה כזאת או אחרת, אך כמו שתבינו מייד, עבור הזעת יתר טיפול טבעי באמצעות הומאופתיה הוא האפשרות היותר מועדפת.

ממה נגרמת הזעת יתר? ואילו טיפולים רפואיים קיימים?

ישנם גורמים רבים להזעת יתר אך ברוב המקרים מדובר בנטייה תורשתית או לחלופין, במנגנון גופני שפועל ביתר, בעקבות חרדה או לחץ. כיום ניתן לטפל בהזעת יתר באמצעות שורה של אמצעים כגון: הימנעות ממצבים או מאכלים שגורמים להזעה, שימוש בדיאודורנטים אנטי-פרספירנט, הזרקת בוטוקס, טיפול חשמלי

ובמקרים קשים יותר ניתוח שמטרתו חיתוך הקשר העצבי בקרבת מקום שבו מתבטאת הזעת היתר.

כל הטיפולים הללו הם בעיתיים – חלקם פשוט אינם יעילים מספיק, אחרים יקרים מאוד (בוטוקס, למשל) והאופציה הניתוחית אף היא בעייתית שכן במקרים רבים פשוט מפסיקים להזיע ביתר באיבר אחד ומתחילים להזיע באיבר אחר (תופעה הקרויה "הזעת יתר מפצה").

הומאופתיה – טיפול טבעי בטיחותי, זול ופשוט עובד

אם אתם מחפשים טיפול הרבה יותר יעיל עבור הזעת יתר, טיפול טבעי באמצעות הומאופתיה הוא מה שאתם צריכים לנסות. בשיטה זו ההומאופת רושם עבורכם תכשיר מתאים לאחר אבחון שמתבסס על הנתונים האישיים שלכם וכמובן, מידע לגבי הסיבה להזעת היתר (תורשה, לחץ וחרדה, שינויים הורמונליים, תופעות לוואי של תרופות וכו').

התכשירים הומאופתיים אינם מכילים כימיקליים אלא רק חומרים טבעיים שנמהלו באלכוהול מדולל במים. הצריכה של החומרים הללו למעשה מאפשרת למערכות הגוף להפעיל את מנגנוני הריפוי הפנימיים שלהם ולהחזיר אותו לאיזון, מה שאמור לפתור את הזעת היתר לטווח הזמן הארוך ולתרום גם כנגד בעיות רפואיות נוספות. באופן זה ניתן להימנע מתרופות על שלל תופעות הלוואי שלהן, מטיפולים יקרים או הליכים כירורגיים שעלולים להסתבך.

תוצאות מוכחות אצל אינספור מטופלים

ההומאופתיה לטיפול בהזעת יתר הינה בעלת תוצאות מוכחות. אינספור אנשים בכל רחבי העולם כבר נעזרו בשיטה, העלימו את הזיעה המציקה והמבוכה הרבה שחשו והחזירו לעצמם את איכות החיים הגבוהה שהתרגלו אליה בעבר. שיטה זו מתאימה עבור כל גיל (גם לילדים ונשים בהריון), אינה טומנת בחובה תופעות לוואי כלשהן ואינה מתנגשת עם הטיפול הרפואי, כך שתוכלו לשלב את שתי האפשרויות אם תרצו בכך.