התמכרות לטכנולוגיות דיגיטליות פוגעות בנפשם וברוחניותיהם של צעירים לא מעטים ומבוגרים כאחד! תופעה חמורה זאת גורמת לצער ומביאה לטרגדיות במשפחה, להתרחקות מאמונה, להטרדות ואף לאלימות ולצרות נוראיות נוספות.
הצלחתו של הטיפול בהתמכרויות, ובדחפים בלתי נשלטים אחרים, מושגת על ידי השפעה על תת המודע של המטופל. חלק מוגן זה במוח מהווה את הבסיס ליצריו ולתאוותיו של האדם, כולל התאוות הכשרות כביכול, כגון: אכילה כפייתית ועישון. התמכרויות מסוגים שונים ודחפים בלתי נשלטים אחרים פוגעים באיכות חייו של האדם ובסביבתו הקרובה, פגיעה בריאותית, פיזית, נפשית ואף רוחנית!

 

באופן טבעי, כל חדירה מבחוץ לתת המודע – חסומה, גם אם אדם מצטער ומעוניין בכל מאודו בהתנתקות מוחלטת והגמילה מיצריו. ואף על פי כן, ישנם מטפלים בעלי תכונות מתאימות, המסוגלים להעביר מסר עוצמתי ומרוכז לתת המודע של המטופל ובדרך זו מסייעים לו לתקן את מעשיו הפסולים ולהתגבר על יצריו והרגליו הרעים והבלתי נשלטים!

אני מצווה עליך גמילה שלימה ומיידית! בס״ד.
מצווה לפרסם! שמי שאול, אני בן 28, התמכרתי לעישון לפני מספר שנים עד שהגעתי לשעבוד מוחלט לסיגריות, סבלתי קשות, נפשית ופיזית. פניתי לד״ר זמיר וקרה לי נס – אחרי דקות ספורות של טיפול, חתכתי את קופסת הסיגריות במספריים וזרקתי אותה לפח. מאז, אחרי ימים ספורים של הסתגלות, ב״ה נעלם לי כל החשק לעשן, ממש פלא! אני רואה בטיפול המדהים של ד״ר זמיר הצלת נפשות ממש! בתודה, בהערכה ובהמלצות חמות! שאול פ.

להמעוניין בגמילה בלבד – 1700-55-16-55