הסרת נגעי עור, שומות ונקודות חן ללא ניתוח, כאבים וצלקות, מולסקום, כתמי לידה, טיפולי קסנטלזמה – שומני עור בעפעפיים

דף הבית/הסרת נגעי עור, שומות ונקודות חן ללא ניתוח, כאבים וצלקות, מולסקום, כתמי לידה, טיפולי קסנטלזמה – שומני עור בעפעפיים
הסרת נגעי עור, שומות ונקודות חן ללא ניתוח, כאבים וצלקות, מולסקום, כתמי לידה, טיפולי קסנטלזמה – שומני עור בעפעפיים 2017-04-18T13:04:13+00:00

ד"ר אילן זמיר, רופא הומאופת מירושלים המתמחה ברפואת עור, הצליח לפתח ומשתמש בתכשיר רפואי ייחודי, המיועד להסרת נגעים וגידולי עור. כל זאת – ללא צורך בחיתוך וללא צלקות וכאבים.

חשיבות מיוחדת לפיתוח מסוג זה ישנה עבור ציבור נשים, כמובן.

להסרת נגעי עור, נקודות חן ושומות ע"י דר' אילן זמיר, לייעוץ ללא תשלום: 058-6537575 

אף שרבים נוטים להתייחס לשומות ולנקודות החן כבעיה אסתטית בלבד, שונה בתכלית ההסתכלות בהן בראייה רפואית.

מבחינה זו הן נחשדות כתמרורי אזהרה קטנים, העלולים להתפתח, בסופו של דבר, לכדי סכנה של ממש, בעיקר כשמדובר בנשים בכל הגילאים ובפרט אחרי גיל 50.

בעוד רובם הגדול של הנגעים נחשבים לבריאים ולא מסוכנים, עלולים מיעוטם להיות סימפטום למחלה ובכלל זה ממארת.

בשל כך נדרש אבחון יסודי ובמקרה הצורך – הסרה מוחלטת של הנגע.

למרות שרוב נקודות החן אינן סרטניות, חשוב מאוד לעקוב אחריהן ולא להתכחש להתפתחותם של שינויים החלים בהן, כאשר החשיבות העיקרית בזיהוי סוג השומה קשורה, ללא ספק, בסיכון האפשרי להפיכתה לממארת.

ד

הצרה היא שישנן שומות נרכשות, המכונות "דיספלסטיות", המתפתחות לצורה שונה מהרגיל. לדברי ד"ר זמיר הנחשב לבעל ניסיון רב בטיפול בנגעי העור למיניהם, אנשים עם שומות רבות, או שבמשפחתם מצויים כאלה, נמצאים בסיכון של פי 30 מאחרים להתפתחות מלנומה, הנחשבת לסרטן העור הממאיר ביותר.

מסתבר שקיים קושי להבדיל בין שומה, השונה מהרגיל, לבין מלנומה. ד"ר זמיר מסביר כי ישנם מספר סימנים, שבעזרתם יכול כל אחד לבדוק את השומות שעל גופו אם הן אכן רגילות, או, חלילה, חשודות לממאירות.

אחד הסימנים הוא שהשומה מגרדת או מדממת, מבלי שקיבלה מכה הראויה לתשומת לב מיוחדת ולבדיקת רופא; סימן אחר היא שומה, הקיימת כבר שנים רבות ושהחלה להשתנות במהירות. בכל מקרה, זהו סימן מעורר דאגה המחייב בדיקה. יש גם לשים לב להופעתה של שומה חדשה, שאף שנחשבת על פניה לתופעה רגילה, היא מחייבת ערנות ובדיקה תכופה.

תכשיר ייחודי

מלבד הסכנות הבריאותיות, שומות ונקודות חן על הפנים ועל הגוף מהוות מטרד אסתטי לא מבוטל.

מסתבר שלמרות שרופאי העור ממליצים בכל מקרה על הסרת השומות – מדחיקים רבים את הטיפול בעניין, מחשש לסיבוכים הכרוכים בכך.

יש גם כאלה שמתלבטים בין הדרכים המקובלות: לייזר, חנקן נוזלי, או ניתוח, הכרוכות בדרך כלל בהשארת צלקת, דבר שלדברי ד"ר זמיר, מאוד לא רצוי, במיוחד אם מדובר בנגע הממוקם על הפנים. הוא פיתח תכשיר רפואי ייחודי, המיועד להסרת גידולי עור למיניהם, ללא צורך בחיתוך בעור וללא צלקות או כאבים. הטיפול נעשה על-ידי תמיסה הסופחת נוזלים מתאי הנגע. התהליך גורם לייבושו, להצטמקותו ולנשירתו הספונטאנית של הגידול, ללא השארת עקבות.

היתרון בשיטה הוא, שכך מתאפשרת צמיחתו המחודשת של העור באותו מקום, באיכותו המקורית ובמרקם הטבעי שלו.

בטרם הטיפול, נוהג ד"ר זמיר לאבחן את סוג השומות ונקודות החן, בעזרת מכשיר ייחודי המתקדם בעולם בשם "דרמלייט". המכשיר בנוי כזכוכית מגדלת המצוידת במנורות זעירות המאפשרות ראיית הנגע בתלת ממד – בדיקה המגלה מלנומה בדיוק של 98%.

במקרה של חשד קטן ביותר לממאירות, נשלח הנבדק לביופסיה במסגרות המקובלות. לדברי ד"ר זמיר, הבדיקה והייעוץ נערכים כשרות לציבור, ללא כל התחייבות מצד הפונה וללא תשלום.

בשיטה זו ניתן גם להסיר גידולים קטנים הצומחים באזור הצוואר וכמו כן כתמים לבנים בשם קסנטופלזמה, הנוצרים בגיל מבוגר על העפעפיים. כל זה נעשה ללא ניתוח וללא צלקות.

מסירים את השומות

בנוסף לבעיה האסתטית, השומות ונקודות החן עלולות להוות סכנה בריאותית לא מבוטלת. אך בהסרתן בשיטות הקונבנציונלית, קיים סיכון להיווצרות צלקות מכוערות כתוצאה מזיהום או מתפרים המונעים מהעור שיקום פיזיולוגי אסתטי, סכנה המרתיעה רבים מלהסיר אותן.

בין השיטות הקונבנציונאליות נמנים: לייזר – שידוע בקרינה שמשדר, חנקן נוזלי קר או ניתוח כירורגי ״פלסטי״ הגורם ברוב המקרים לנזקים אסתטיים . במקרה של פנים, עלולה צלקת להיות בלתי נעימה מאוד.

יש תחליף.

ד"ר זמיר פיתח תכשיר רפואי ייחודי, המאפשר הסרת גידולי עור למיניהם ללא צורך בחיתוך העור, ללא צלקות וללא כאבים. מפליא? אכן. מדובר למעשה בתמיסה הסופחת נוזלים מתאי הנגע. כך מתייבש הגידול, מצטמק בהדרגה ולבסוף נושר באופן ספונטאני בלי להותיר עקבות.

היתרון הגדול של השיטה הוא בכך, שעור חדש הצומח במקום, מתאחה בצורה טבעית ורצויה ונותר באיכות ובמרקם הטבעי שלו.

פרט לזה יש אפשרות לריפוי מחלות עור נוספות כגון אקזמה, אטופיק דרמטיטיס וגם נשירת שיער מוקדמת וכל זה בטיפול הומיאופתי וצמחי מרפא בלבד.

להסרת נגעי עור, נקודות חן ושומות ע"י דר' אילן זמיר, לייעוץ ללא תשלום: 058-6537575 

ד
ד
ד

הסרת שומה

הסרת כתם לידה

טיפולי קסנטלזמה – שומני עור בעפעפים

טיפול במולוסקום

הסרת גידול

להסרת נגעי עור, נקודות חן ושומות ע"י דר' אילן זמיר, לייעוץ ללא תשלום: 058-6537575 

לקוחות ממליצים:

בס"ד
כל החיים היו לי שומות רבות על הפנים ועל הגוף. תמיד חלמתי להוריד אותם.
במשך השנים הורדתי לפחות 10 שומות בניתוחים פלסטיים, אך הייתי מאוכזב כי תמיד תמיד נשארו לי צלקות מכוערות עד שהתייאשתי והפסקתי לפנות לניתוחים.
עד לפני כחודש כתוצאה מחיפושים רבים כולל באינטרנט גיליתי את ד"ר זמיר רופא הומיאופט מת"א.
פניתי אליו בתקווה גדולה ואכן לא התאכזבתי. בטיפולים לא כואבים ועדינים הוא הצליח להוריד לי כ- 30 נקודות ללא שום סימנים וצלקות. וכל זה נעשה בסבלנות, אדיבות ומקצועיות רבה. ברצוני להודות לד"ר זמיר מקרב לב על עבודתו הנפלאה, לברך אותו שימשיך לעזור לכל הזקוקים לו ובהזדמנות זאת להמליץ על הטיפול שלו לכל המעוניין.
חתימה: ל. אהרוני,

אשמח להמליץ גם באופן אישי 02-9444075

ליאור אהרוני

בס"ד 13/10/16

לכבוד דר' זמיר וכל המעוניינים!
ברצוני להודות לדר' אילן זמיר על הטיפול היעיל והמקצועי בכמות גדולה של שומות שהיו לי בפנים, דבר שהשפיע עלי בצורה קשה.
לפני הטיפול הרגשתי מאוד לא בנוח להופיע בציבור כשעל פני שומות, אפילו מייק אפ לא היה מכסה את הנגעים.
הגעתי אליך בהמלצות חברה שהייתה מרוצה מהטיפול שעברה בהצלחה רבה.
והנה היום אחרי 5 טיפולים אני שמחה לבשר שכל הנגעים המכוערים נעלמו כלא היו, ללא צלקות ולא שום סימן.
להגיד שאני שמחה זה לא מספיק – אני פשוט מאושרת.

בהמלצות חמות לכל הזקוקים לטיפול אסתטי ומושלם.

סתיו מיכה

בס"ד 31.5.15
לכבוד דר' זמיר
לפני קרוב לחודש וחצי פניתי אליך עם בעיה על עפעף ימין אצל הבת מרים, מדובר במלוסקום (בליטה קטנה בעפעף העליון) שגרמה לה לאי נוחות רבה ודלקת תמידית על העפעף.
רופא עיניים שפנינו אליו נתן לה משחה שלא עזרה במאומה, ולאחר כישלון זה פנינו לרופא עור שקבע לנו תור לניתוח בבית חולים הדסה עין כרם לעוד תשעה חודשים.
פנינו אליך כי לא רצינו לנתח עקב סיבוכים הקשורים בדבר (מדובר בהרדמה כללית, אישפוז וכו') והנה היום חזרנו לביקורת ובפינו בשורה טובה. המולסקום נעלם כלא היה בלי להותיר כל סימן או צלקת. הילדה ואנחנו כמובן מאושרים והיום כבר צלצלתי לבית חולים ובשמחה רבה ביטלתי את התור.
אני מצרפת תמונות לפני ואחרי הטיפול ואת ההזמנה לניתוח שאין לנו כל צורך בה.
בתודה לבורא עולם ולשליחו הנאמן דר' זמיר שבמקצועיות ובהתחשבות רבה הצליח לפתור את בעיתנו בצורה יפה ומושלמת

בהמלצות חמות

ת. צוקר
0527691597

ת. צוקר

בס"ד 6.01.2010

לכבוד ד"ר אילן זמיר
אני בחור בגיל 22 הנמצא בתקופת שידוכים, לצערי הרב עיטר את פני נקודת חן גדולה ומכוערת. כמובן שדבר זה הפריע לי מאוד אישית, חברתית וכדו' .
האפשרויות שהועלו בפני היה ניתוח שעולה יקר וכן משאיר צלקת, כמובן שלא רציתי הן בגלל המחיר ובגלל הצלקת.
אך ביום מן הימים הפנה אותי חבר שגם עשה טיפול אצל ד"ר אילן זמיר.
תוך כמה שבועות ספורים בלבד מתחילת הטיפול פני השתנו והנקודה נעלמה, במחיר זול מאוד (תוך התחשבות בבני ישיבה) ולא נישאר סימן, כמובן ללא כאבים, ללא זריקות ושאר מרעין בישין.
לא נשאר לא לי אלא להודות לך מקרב הלב על הטיפול שהענקת לי תמיד ביחס ובחיוך רחב וכמובן על השינוי החיצוני שחוללת לי ברור שהרגשתי עכשיו הרבה יותר טובה

בברכה
אליהו.א.
052-7830827

אליהו.א.

בס"ד 22/2/17
"חלום שהתגשם"
לכבוד דר' אילן זמיר.
פניתי אליך לפני מספר חודשים בעקבות נקודות חן שהופיעו בגופי והפריעו לי מבחינה אסתטית. לאחר מספר טיפולים פשוטים שלא כללו כאב או זמני החלמה ארוכים. וכן ללא ל תופעות לוואי נקודות החן נעלמו כלא היו. הביטחון העצמי שלי עלה פלאים וכן הגוף הפך לאסתטי יותר בעקבות הטיפול. אין בפי מילים להודות לך על ההשקעה, הטיפול המסור, והסבלנות שהנך נוהג בו כלפי כל אדם ואדם, דר' יקר, זכיתי להכיר ולהיות מטופל אצל אדם נדיר, איש משכמו ומעלה שכל טיפול אצלו הוא קרוב לחוויה מאשר לטיפול. ללא ספק המליץ למכריי ולחבריי, בטוחני שטיפול כזה הוא מצרך יקר ונדיר וללא ספק שווה כל שקל.
אשמח להמליץ באופן אישי.

חיים דפני

בס"ד יג' כסלו תש"ע

לכבוד: ד"ר אילן זמיר
ברצוני להודות לך על הטיפול המוצלח,
עזרת לי מאוד, והקב"ה הביא לי את הצלחתי.
מדובר בהסרת שומה גדולה ומכוערת מקצה האף שכתוצאה מטיפולך ירדה בשלמותה בצורה פלאית לשביעות רצוני המלא.

יהי רצון שתמשיך לעשות הרבה חיל ותעזור לעוד להרבה אנשים.
אמן.

רבקה .פ.
מכתב המלצה - ד
מכתב תודה - ד
מכתב תודה - ד
 
להזמנת תור - לחצו כאן

להזמנת תור

התקשרו:

1700-55-16-55

02-6537575

ד"ר אילן זמירPlease leave this field empty.